2733

فقط مدیتیشن با استمرار زیاد و هرروز مدیتیشن کردن

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم. لطفا منو تو تاپیک‌هایی که خودم شرکت نکردم، تگ نکنید🩵

آب خنک 

دمنوش سنبل طیب و گل گاو زبان 

پیاده رویی  تند

دوش گرفتن (خیلی خوبه)

خوردن کاکائو تلخ (اینم جواب میده )

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زعفرون

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚

گلم زیارت عاشورا بخون بسپار به خدا بگو برام درستش کن

به نفعم کن

اگه تونت بزنی

خدا قول داده هرکس زیارت عاشورا بخونه حاجتش رو میده

خدا خلاف وعده نمیکنه

فقط نباید بزاری شیطون ناامیدت کنه

حتما معجزه میبینی

گلم زیارت عاشورا بخون بسپار به خدا بگو برام درستش کنبه نفعم کناگه تونت بزنیخدا قول داده هرکس زیارت ع ...

عزیزم انگار خدا هم منو بحال خودم گذاشته خیلی صداش کردم اوضاع بدتر شد ک بهتر نشد

عزیزم انگار خدا هم منو بحال خودم گذاشته خیلی صداش کردم اوضاع بدتر شد ک بهتر نشد

منم تو همین شرایطم

ولی ناامید نشو شاید داریم امتحان میشیم

مثل ایوب

بعدش پاداشش بزرگه

من خودم گاهی کم میارم ولی سریع صوت قران میزارم

که شیطون نتونه ناامیدم کنه

بالاخره درست میشه

حتما درست میشه

ناامیدی از شیطانه

🌺🌺