2733
عنوان

بیاین براتون صلوات میفرستم🥲💜

50 بازدید | 8 پست

میشه شما هم با دلای پاکتون دعا کنید ماه آینده بخشم عوض بشه برم یه جای آروم تر و بهتر، خیلی دارم عذاب میکشم🥲❤️‍🩹🤲

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای حاجت قلبیتون 

آیت الکرسی و حمدوسوره خوندم  ان شاءالله که خدا حاجتتون و به بهترین شکل ممکن اجابت کنه 

التماس دعا 🤲

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
انشالله حاجت رواشی گلم توام تروخدا دعاکن فرد مورد نظرم خونش نیاد واحد کناریم بدجور اعصابم خورده فقط ...

خیلی ممنونم ،از ته دلم دعا میکنم که نیاد و به خواسته تون برسید🥲🤲❤️

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
برای حاجت قلبیتون آیت الکرسی و حمدوسوره خوندم ان شاءالله که خدا حاجتتون و به بهترین شکل ممکن اجابت ...

خیلی ممنونم لطف کردین مرسی که اینقدر مهربونید🥲❤️

خیلی ممنونم لطف کردین مرسی که اینقدر مهربونید🥲❤️

زنده باشید و سلامت عزیزم🌺🌺

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست