2777
2789
عنوان

پربازدید کنید ما حذف تاپیک می‌خوایم

| مشاهده متن کامل بحث + 19789 بازدید | 1757 پست

اگر تگتون آبی نمیشه ⬅️ باید "متن پیشگو" تون را خاموش کنین.

🟥 لازم نیست مرورگر جدید نصب کنید. ❌️

🟥 لازم نیست صفحه کلید جدید (کیبورد) نصب کنید.❌️

🟥 لازم نیست صفحه کلید را به تنظیمات اولیه برگردانید.❌️

⬇️⬇️⬇️

از ۳ راه می تونین متن پیشگو را خاموش کنین:

راه اول:

🟧 توی تنظیمات گوشی تون سرچ کنین: صفحه کلید سامسونگ (کسانی که گوشی سامسونگ دارن)

🟩 حالا متن پیشگو را خاموش کنین.

راه دوم:

🟠 توی تنظیمات گوشی تون سرچ کنین: متن پیشگو

🟣 قسمت سایر موارد: متن پیشگو

🔵 بعد وارد صفحه کلید می شوید.

🟢 حالا متن پیشگو را خاموش کنین.

راه سوم:

⬅️ فرض کنین می خواهید به کسی پیام بدین: بزنین جایی که متن می نویسین.

⬅️ بعد تنظیمات را انتخاب کنین.

⬅️ حالا وارد صفحه کلید می شوید.

⬅️حالا متن پیشگو را خاموش کنین.

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ممنون.من سوالی دارم اینکه من اکانت داشتم قبلا که متاسفانه به دلیل شناسی نتونستم تاپیک هارو حذف کنم ...

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

به روش قدیم تعلیق شده یا روش جدید؟

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2802

⏰️⏰️⏰️                  ⏰️⏰️⏰️                   ⏰️⏰️⏰  

سلام

اگر نسبت به وضع حذف تاپیک اعتراض دارین:

✅️ خانم ⬅️ مونا_تهرانی  ⬅️ رو تگ کنین و بهشون بگین.

❌️ نی نی یارها تگ نشن.

✅️✅️✅️ ۳ هفته دیگه میشه یک سال که خانم مونا_تهرانی قول حذف تاپیک توسط خود کاربر رو دادن. 

(قول حذف تاپیک توسط خود کاربر تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ )

ممنون

@قیمه_با_مرغ    

@ونون17    

@رقص__پروانه    

@گل_بنفش    

@hana_fannyelf    

روش جدید

توی تماس با ما پایین صفحه می تونین بگین کاربری رو برگردونن و تاپیک ها رو حذف کنین.

روش جدید ⬅️ همه ی تاپیک ها دیده میشن.

⏰️⏰️⏰️                  ⏰️⏰️⏰️                   ⏰️⏰️⏰  

سلام

اگر نسبت به وضع حذف تاپیک اعتراض دارین:

✅️ خانم ⬅️ مونا_تهرانی  ⬅️ رو تگ کنین و بهشون بگین.

❌️ نی نی یارها تگ نشن.

✅️✅️✅️ ۳ هفته دیگه میشه یک سال که خانم مونا_تهرانی قول حذف تاپیک توسط خود کاربر رو دادن. 

(قول حذف تاپیک توسط خود کاربر تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ )

ممنون

@mo____mo    

@هانیه1372    

@بیون_چان_این    

@moziro    

@گلاره_۲۰۷    

خیلی ممنونم

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

اگر تگتون آبی نمیشه ⬅️ باید "متن پیشگو" تون را خاموش کنین.🟥 لازم نیست مرورگر جدید نصب کنید. ❌️🟥 لا ...

حذف تاپیک چطوریه؟؟

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
توی تماس با ما پایین صفحه می تونین بگین کاربری رو برگردونن و تاپیک ها رو حذف کنین.روش جدید ⬅️ همه ی ...

طرح تعلیقی جدید واقع مضخرفه

(سریع تایپ میکنم پس اگه کلمه ای رو اشتباه نوشتم به خاطر اونه ) کوروش شاه جهان شاه بزرگ آزاد مرد آزاد مردان آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم(شاهنشاه) آریایی هستم فرزند کوروش بزرگ به تاریخ کشورم بسیار افتخار میکنم لر ها سرچشمه ی اصالت هستند به قومیت با اصالت و غیرتمند خویش افتخار کرده و به کشورم و تاریخ کشورم پایبند هستم لرها همان قومی بودند که در تاریخ نام تیمور را لنگ کردند✌🏻*بعد این همه بارون خون بلاخره پیداش میشه رنگین کمون🕊* زنده باد ایران و ایرانی(بی احترامی=بی‌احترامی)

فکر نکنم ترتیب اثر بدن مخصوصا با این مدل سرچ جدید خانما در گوگل که هر چیو میخوان سرچ کنن تهش یک در نی نی سایت میزنن و تاپیک مربوط به اونو میخونن و آمار بازدید سایت فوق العاده بالا میره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2801