2733

طرف زیاد اهل رفیق بازی نیست
اهل مواد مخدر و اینا نیست گاهی سیگار
اهل پارتی و این چیزای مزخرف نیست
هرجا میره بهم اطلاع میده میگه راه افتادم میگه رسیدم
اما تو بحثایی که من مقصر نیستم منو متهم میکنه جوری که با خودم میگم نکنه واقعا من مقصرم؟!

بهم میگه جز من نمیخام کسی نگات کنه اما رفیقاش به من زول میزنن و حتی با من حرف میزنن و بهش این موضوع رو گفتم و گفت رفیقای خودم به چشم زن داداش نگاه میکنن ولی بقیه به چشم چیز دیگه😐
یکبار قهر بودیم ولی من سعی میکردم رابطه رو اوکی کنم که طرف رفته بود با تنها رفیقم لاس زده بود چت کرده بودم چندروز و فرصت دادم بهش چون خیلی التماس کرد
خانوادش هم خوب نیستن از نظر اخلاقی مادرش بشدت عصبی

داداش کوچیکش رو هم یکبار عصبیش کرد بعد کتکش زد حالا نمیدونم دیگه چندمین بارشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بازم خودتون میدونید ولی از نظر من نوشته ها خیلی چیزارو مشخص میکنن الان شما هم ویژگی خوب نوشتین هم بد و اگه دقت کنید ویژگی های بدش خوبیاشو پوشوندن و شما باید تصمیم بگیری جدا بشی

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 لطفا درخواست ندین قبول نمیکنم❌
بازم خودتون میدونید ولی از نظر من نوشته ها خیلی چیزارو مشخص میکنن الان شما هم ویژگی خوب نوشتین هم بد ...

درسته اما با خودم میگم نکنه واقعا دوستم داشته باشه و من اشتباه کنم با جدا شدن

درسته اما با خودم میگم نکنه واقعا دوستم داشته باشه و من اشتباه کنم با جدا شدن

حالا اگه میخاین مطمئن تر بشین یه صحبتی در رابطه با اینکه یسری ویژگی های بدشو کنار بزاره صحبت کنید کسی ک دوستتون داشته باشه بلخره باید بتونه اینکار کوچیک رو کنه 

بخصوص دست بزن داشتن الان رو برادرش شاید بعدها خدایی نکرده رو شما دست بلند کنه 

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 لطفا درخواست ندین قبول نمیکنم❌