2777
2789
عنوان

فوبیاتون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15270 بازدید | 551 پست

از هیچی نمیترسم حتی جن دیدم نترسیدم 

از مرگ و نبودن مادرم میترسم 

تا این حد برام زحمت ‌کشیده الان یه طرف بچه ام باشه یه طرف مادرم مادرمو انتخاب میکنم تا این حد 

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

از هیچی نمیترسم حتی جن دیدم نترسیدم از مرگ و نبودن مادرم میترسم تا این حد برام زحمت ‌کشیده الان یه ط ...

خدا حفظش کنه 🥰

آنکس که در قفس زاده شده ، پرواز را یک بیماری میپندارد 
2803
کسی که میره رو چرا باید برگردوند؟😂آره گلمهرکی نظری داره و نظرشماهم محترمهمچنین💙

اگه بهتون آسیب بزنه وبره چی؟؟؟

اگه بهش وابسته شدیدشی؟؟،

دنبالش نمیری؟

باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂
2804

ارتفاع ، چیزای خیلی نازک و دراز ، مکان بسته ، چیزای چوبی هم میبینم گوشتم میریزه و مثلا چوب بستنی رو نمیتونم لیس بزنم اصلا 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
من شب میترسم ب آسمون نگاه کنم البته وقتی ابری و وحشتناک

من از ماه خیلی میترسم ...بچه که بودم خیلی نگاه میکردم...شبا تو حیاط رو سکو میخوابیدم...زیر نور ماه....هممش بهش خیره میشدم کابوسای وحشتناک میدیدم...

از لحاظ روحی بهم ریخته بودم.خودمم نمیدونستم چم شده.مادرم بردم پیش یه سید.برام کتاب باز کرد..یه سری چیزا گفت..ودرآخر گفتش دخترتون اصلا نباید به ماه نگاه کنه براش خوب نیست...تا الان که بزرگ شدم مگه یه لحظه در ثانیه ماهو دیده باشم...اصلا ماهو دوسندارم

2805