2777
2789

میشه یه توحید بخونید طرفم برگرده😭☹️

اسم بدید 

لایک نگاه نمی‌کنم پست بزارید

و در پایان...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد دیوانه من میبینمش...🥲 سر آغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت 👩‍🦯خیابانی پوشیده از ترس 🍂 و دوشیده از عشق 🖤 سر انجامِ حالی بودم 👤 که آینده ای نامشروع داشت 🥂 و من چه بی پروا 🙇‍♀️ در پی پروانه شدن 🥀 و چه دیوانه و بی بال👣 در پی پرواز 🦅....من چیزایی رو با خنده تعریف میکنم که واسه ثانیه به ثانیه اش گریه کردم 🥲 جوکر: من لبخند میزنم که دردامو پنهان کنم و آرزومه یه روز یکی بیاد نگام کنه و بفهمه همه چی دروغه 🙂 ...۱۴۰۳/۳/۱۹🚶درسته شد تجربه ولی نه قلبی موند ، نه حسی ، نه ذوقی!!!!🖤

خوندم برات

فاطمه

و گاهی بی‌آنکه بفهمی...در طول زمان آدم دیگری می‌شوی..بیشتر سکوت می‌کنی..دیرتر باور می‌کنی..و کمتر می‌رنجی...!!. 🌘 ☆ .•𝑵𝒐 𝑶𝒏𝒆 𝑪𝒂𝒏 𝑭𝒊𝒕 𝑰𝒏 𝑴𝒚 𝑯𝒆𝒂𝒓𝒕 𝑬𝒙𝒄𝒆𝒑𝒕..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زهرا ایشالله حاجت روا باشی

خدایاشکر 🙏 .............................................. .....................  ۳/۳/۱۴۰۳ اولین بار با زبون خودش بهم گفت اون چیزی که ۶ ساله تو فکرشم*گفت از اینجا بریم *ایشالله ۴/۴/۱۴۰۴  خونم تو جایی هست که دوست دارم .........در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
2803

واسه دخترم دعا کن زودتر بحرف بیاد ..اسمش اوا دوسالشه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2804

به نیت اینکه عشق سابقمو خدا دوباره بهم ببخشه و پیامم بده 

اسمم مریم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

انشالله حاجت روا بشی عزیزم

لطفا برای قبولیم دعا کن 

شاید بعضیا مثل ارسطو معتقدن مغز کارایی نداره و فقط وظیفش اینکه خون بدنو خنک کنه😏 یا شایدم مثل مصر باستان معتقدن مغز به درد نمیخوره باید بندازیش دور🙄 آخه اونا همه اعضا بدنو مومیایی میکردن به جز مغز !آخه از نظر مصر باستان مغز کارایی خاصی نداشته!! حالا میفهمم چرا بعضیا مغزاشونو آکبند و دست نخورده میزارن تا روزی که ما رو با خاطره هاشون تنها بزارن😏  
2805
2801