2733
عنوان

کرونا یا ویروس جدید

366 بازدید | 36 پست

بچه هاکسی خودش یااطرافیانش کرونا یا ویروس جدیدگرفته؟علائمتون چی بود؟

چقدرطول کشید؟

این علائم چه ویروسیه ؟باگلودردشروع میشه وبعدچندوقت سرفه وتهوع وبیحالی 

وبی اشتهایی وکتف درد واسهال ودل ضعفه اضافه میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان روی تخت مثل جنازه افتادم به خاطر همین ویروس لعنتی 

بدن درد شدید 

تهوع و استفراغ 

دلپیچه و تب 

هرچی همه خوبان دارن این ویروس بی پدرمادر همرو یکجا داره 

دکتر گفت کرونای گوارشی 

من الان روی تخت مثل جنازه افتادم به خاطر همین ویروس لعنتی  بدن درد شدید  تهوع و استفراغ& ...

والا من فقط تب نداشتم بدن دردهم چندروز کتفم خیلی درد میکرددی ۱۴۰۲ بااین علائم که گفتم گرفتم 

گرفتم انگارترکیبی ازکرونا وامیکرون بود یا آنفولانزا ولی چون انفولانزا معمولاتب داره شکم به کرونا بیشتره

دقیقا از صبح اسهالم اضافه شده از بدند درد نمیتونم تکون بخورم 

نمیدونم چه ویروسیه برای بعضیا گوارشیه بعضیا مثل سرماخوردگی بعضیا تقریبا مثل من دوتاش 

ولی ازپارسال زیادشده 

نمیدونم چه ویروسیه برای بعضیا گوارشیه بعضیا مثل سرماخوردگی بعضیا تقریبا مثل من دوتاش  ولی ازپا ...

دیروز یه کار اداری داشتم تموم شد اومدم خونه ظهر خابیدم بیدارشدم دیدم از بدن درد نمیتونم تکون بخورم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
سریع برو دکتر سرم بزن تا بدتر نشدی دکتر به من گفت اصلا جلوی اسهال رو نگیرین بزارین از ویروس با اسهال ...

باورت میشه تب ولرز وبدن درد نمیزاره پاشم ازجام

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2706