2733

ان شاءالله یه آدم خوب سر راهت قرار می گیره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ازدواج کردم ولی انگار هیچکسو ندارم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

من. اونقدری تنهام ک حتی به گوشی تو دست گرفتنم گیر میدن همه خانواده .تنها جایی میام سایته ....جیگرم خونهههه.  دلم میخاد برم جایی هیچکسو نبینم هیچکسو 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

الان حلش کن فک نکن ازدواج کنی حل میشه خیلی از خانومای متاهل احساس تنهایی دارن.من خودمم ی وقتایی حس میکنم واقعا تنهام.فقط میرم به سمت خدا نه بنده ها

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
من ازدواج کردم ولی انگار هیچکسو ندارم

گل گفتی درد تنهایی در متاهلی دردناکه.مجردا فکر میکنن ازدواج کنن از تنهایی در میان اشتباهه محضه.من به این باور رسیدم همه ی آدمها بنظرم تنهان.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
گل گفتی درد تنهایی در متاهلی دردناکه.مجردا فکر میکنن ازدواج کنن از تنهایی در میان اشتباهه محضه.من به ...

اره واقعا خیلی تنهایی بده. تنهایی متاهلی از تنهایی مجردی بدتره

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
اره واقعا خیلی تنهایی بده. تنهایی متاهلی از تنهایی مجردی بدتره

مجرد دیگه میدونه تنهاس متاهل همش انتظار داره شریکش تنهاش نزاره درکش کنه بیشتر آسیب میبینه.در صورتی یوقتایی منو آزار میده اصلا برای همسرم اهمیتی ندارا منم سطح انتظارم آوردم پایین.اول به خودتون فکر کنید.منتظر کمک نباشید

2706