2733

😐😐😐😐وات فاز ؟؟؟؟ طرف بگم من خیلی زشتم ی جوری رفتار میکنید انگار زیباترین دختر جهانه . یکی بگه خوشگلم تا نکوبنیدش ولش نمیکنید . تازه بعضی خودش شبیه جاسوئیچی طرح دمپایی هستن . میگن معمولی خوشم نیومد ‌ .🤨🤨 دیونه خونه اس ناموسا 

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

عقده رو کجا خالی کنم 

عاااا برم سایت   

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر کسی سلیقه و نظری داره دیگه

به نظرت این منطقه ای آقای به ظاهر محترم

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
عقده رو کجا خالی کنم  عاااا برم سایت    

حالا خودش ی قیافه ای داره روش نمیشه عکس بزارم . طرفو نابود میکنی .بیشعور

چون کسی که از خود‌ تعریف میکنه خودشیفته بنظر میرسه و هیچکس از آدم خودشیفته خوشش نمیاد و اونی هم که اعتماد بنفس نداره سعی میکنن بهش روحیه بدن، بنظرم منطقیه

دوست داشتن خود با خودشیفتگی تفاوت داره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ی جورایی حرفت درسته ولی شما ببینی تو واقعیت هم همینه

وقتی کسی ک خیلی خوشکل هم باشهه هی از خودش تعریف کنه همه ازش زده میشنن

یا اونکه زشته بیاد بگه زشته شما خودت بهش میگی اره تو زشتی؟ قطعا بهش امیدواری میدی

مربی شنا✌✌یه آدم موفق