2777
2789

خیییییییییلی لاغر بود عکس اول برا ۱۲ سال قبله عکس دوم برا چن ماه پیش که در حال حاضرم همونم..

تو گالریم میچرخیدم چشمم خورد گفتم بذارم بخندین 

یعنی کمرم داشت میشکست😂😂😂 

وااااا🙁 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

من الان داره آهنگه تو گوشم پلی میشه از بس از اینا تو اینستا دیدم :

نحنُ دیدین دیریدین هینیلی مسفرقااااا🥴😐😂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2804
تیپو یا خدا😂😂😂 قدم ۱۷۱ البته تو این عکس تقریبا ۱۶۶ ۱۶۷ بودم

خب ۱۲سال پیش مد همین بود 

پروانه صفت کشته هر نور مشو 🍃      تاخودبینی تو از خدا مانی دور             نزدیکتر آی وازخدادورمشو❤️✨
تیپو یا خدا😂😂😂 قدم ۱۷۱ البته تو این عکس تقریبا ۱۶۶ ۱۶۷ بودم

عه ورژن نی نی سایتیش سَر نداره ؟ خدافظ😐🥴👩‍🦯

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2801