2733
عنوان

شیر سینه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 29 پست
ملکه میخوام در مورد شخصیتت بگم در مورد همه ب دوستام گفتم یهو به ذهنم رسید تو هم بگم😁مهربون اون دختر ...

میشه گف نود و نه در صد درست گفتی دیوث حسس ششمی لو نمیدادی،🤣🤣🤣 کجایی زیاد نمیبینمت نیستی یا من ندیدمت،🙋😘😘

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
میشه گف نود و نه در صد درست گفتی دیوث حسس ششمی لو نمیدادی،🤣🤣🤣 کجایی زیاد نمیبینمت نیستی یا من ندی ...

@آنهaدختریhدرمزرعه   🤧تحویل بگیر انه خانم

نه بابا حس ششم چیه همین جوری برا تفریح حدس میزنم شخصیت کی چجوره😂

نه کمتر میام سایت

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@آنهaدختریhدرمزرعه 🤧تحویل بگیر انه خانمنه بابا حس ششم چیه همین جوری برا تفریح حدس میزنم شخصیت کی چ ...

الان آنه رو من میگم شهریور. میراد خودش میگ مهر تو چی میگی؟؟

الان آنه رو من میگم شهریور. میراد خودش میگ مهر تو چی میگی؟؟

شهریور 

درداش اخرا مرداد میگیره تا بیست شهریور ایناهم زایمان میکنه 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
شهریور درداش اخرا مرداد میگیره تا بیست شهریور ایناهم زایمان میکنه

اووووه زن ممد قولییییی...پیش گویی میکند...

حالا کی رییس جمهور میشه ،🤣

اووووه زن ممد قولییییی...پیش گویی میکند...حالا کی رییس جمهور میشه ،🤣

چ میدونم بی فانوس😂😂همینم از شوخی گفتم

اووووه زن ممد قولییییی...پیش گویی میکند...حالا کی رییس جمهور میشه ،🤣

تو یک آدم خاصی😎چون اسم شوهرمو درست گفتی😐

طبیعی عزیزم بهش میگن آغوز منافذ سینه داره باز میشه روزهای اول هم با همون آغوز بچه تغذیه میشه که خیلی براش مفیده

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
شهریور درداش اخرا مرداد میگیره تا بیست شهریور ایناهم زایمان میکنه

۲۰ روز درد داره؟؟😂😂😂

دوروز درد داشته باشه بی چون و چرا بستریش میگننا

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
۲۰ روز درد داره؟؟😂😂😂دوروز درد داشته باشه بی چون و چرا بستریش میگننا

نه بابا این دوست من تحمل یه دقیقه درد رو نداره چه برسه بیست روز😂😂چند دفعه ازم پرسیدن منم الکی گفتم فکر میکنن حس ششمم 😂

نه بابا این دوست من تحمل یه دقیقه درد رو نداره چه برسه بیست روز😂😂چند دفعه ازم پرسیدن منم الکی گفتم ...

چطوری میخواد زایمان کنه ببخشید؟.  حتی سزارینش هم درد داره

چطوری میخواد زایمان کنه ببخشید؟. حتی سزارینش هم درد داره

اتفاقا دوس داره طبیعی زایمان کنه

2706