2777
2789
عنوان

مامانای باتجربه لطفن میاید

80 بازدید | 10 پست

پسررمن خیلی بد غذاس الان چهارسالشه از دوسالگی اینجور شد لوزه سومم داره امروز مرغ پختم بهونه اورد چرا اینطوریع نخورد عادتم داره نخوره بعدش نون خالی میخوره منم بعش ندادم دید گشنشه یکم اب مرغ با اندازه دوتا انگشت مرغ خورد منم عصبانی شدم گفتم از خواب بیدار شی نه کروسان نه پنکیک نه ابمیوه نمیدم از خانه بازی هم خبری نیس میره خانه بازی پفیلا میخوره بعد شامشم نمیخوره دیگه رد دادم از دستش یکساله وزن نگرفته دیگه نمیدونم چقد کارم درسته ولی نمیتونم از حرفم کوتاه بیام بعدازظهر پاشه کلی میخواد گریه کنه واسه هله هوله

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عزیزم وقتی بچه ی بد غذا آدم تو خونه داره به هیییییچ عنوان نباید هله هوله تو خونه داشته باشی و بخری وقتی بچه ببینه هیچی به غیر از غذا تو خونه نیست مجبوره که از آخر همون غذا رو بخوره،،تجربش دارم 

2803

تقصیرخودمونه بدعادت میکنیم میگم وزن نمیگیره پسرمن 6سالشه به زور16کیلو عه دخترخالم 7ساله 32کیلوقدبلندچراچون ماشالا همه چی میخوره حالاپسرمن قورمه سبزی نمی‌خورم مرغ اینجوری دوسنداره بدمزه ست کباب چرااینجوری سرخ کردی صبح یه کف دست نون میخوره وای سیر شدم 

طرز پخت غذا ها رو تغییر بده .مرغ سوخاری .برنج سوخاری .سیب زمینی توی فر بذار بهش آویشن و نمک بزن خوشمزه میشه .یا میتونی برنج کته بپزی با زردچوبه و نمک  بعد با  مرغ یا گوشت پخته له کنی .بصورت خمیر که دراومد قلقلی کن .قلقلی ها رو سوخاری سرخ کن .

2804
عزیزم وقتی بچه ی بد غذا آدم تو خونه داره به هیییییچ عنوان نباید هله هوله تو خونه داشته باشی و بخری و ...

هله هوله ندارم اصن پسرم نمیخوره تا داشته باشم فقط کروسان دوسداره یه نصفه با شیر میخوره بیدار شه یا پنکیک دلش میخواد بستنی کیک شکلات اینچیزا اصلن نمیخریم نمیدم بهش