2777
2789
عنوان

بیایید از سوتی هاتون بگید😂بسه دیگ یکم بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11491 بازدید | 150 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یکی از دوستام تموست بیاد اردو 

بچه ها گفتن که آره آهنگ گذاشتین خوش گذشت و...

اومدم همش میگفت اخی کاش منم بودم 

اومدم بگم اشکال ندارد الان زندگشو برات اجرا می‌کنیم گفتم ج.ندشو اجرا می‌کنیم🤣🤣🤣

خداروشکر رودروایسی نداشتم باهاشون 

ولی از این کلمه زنده و زندگی خیلی سوتی دادم🤣🤣🤣🥴

2802
😂😂😂😂😂 منم ی بار دوستم جلو مغازه بودیم بهم میگه بگوزم هان بگوزم میگم بابا نکن شاید طبقه با ...

توکوچه بودیم باخالم چن نفر آشنا ردشدن واحوال واحواپرسی کردن و رد شدن...خالم تندی گوزید و رفت توخونه...من موندم دم در ونگاههای پر ازخنده اشناها

یه بارم تو اجیل فروشی داشتم میخواستم کشک بخرم چند نمونه داشت به یکیشون دست زدم گفتم اقا اینا چقد سفتن برا خوردنه؟؟؟

اقاهه با خنده معنی دار گفت اره اره برا خوردنه

میخواستم بپرسم برا خوردنه یا سابیدن خااک تو سرم 

منم محجبه اصلا یه وضعی 

از همون روز فوبیای پاکت خالی دارم هی چک میکنم خالی نباشه باورت نمیشه اون روزی به یه یکی که پیشم بو ...

وای واقعا حق داری ادم وقتی چیزی پیش میاد دقیتش میره بالاتر ...،من خاکبرسر همش مثبت۱۸ سوتی میدم مثلن یبار شوهرم رفت بیرون خونه پدرشوهرم بودیم من نفهمیدم این رفتهدبیرون فک کردم خوابه بعد یکساعتش حس خیسی کردم رفتم اتاق ببینم پریودم یانه ک لباس زیر اینا عوض کنم ازخیال من شوهرمم خواب بود زیر پتو بود منم دیدم پری شدم لگد زدم بهش گفتم گو بره توشانست دیروز از ماموریت برگشتی بعد ۲۰ روز امروز خرمشهر خونی شده دیدم عکس العمل نشون نمیده گفتم هوی میخای بگی مهم نیست برات دیدم پتو تکون میخوره میلرزه یهو گفت داداش رفته بیرون.....ازحالم نگم😱😱😱😭😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱اینا باعث نشخوار ذهنی شده برام تاخنده

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
وای حالت گریه داشت اون موقع بیشتر دقت کن دختر

عجیبترررر یادم میاد هی باخودم میگم ن ن ....بدترازاینام سوتی دادم خب هروقتم میرم دقتمو ببرم بالا بدتر خراب میکنم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

🔴ی بار دوستم میگفت رفته بودیم خونه ی داییم اینا ی شب موندیم بعد شوهرم هی اصرار می‌کرد رابطه داشته باشیم میگه منم ردش میکردم میگفتم  زشته صدامون بشنون…

خلاصه( دوستم میگه ):روز شد اینا تصمیم گرفتن برن باغ من و دختر داییم تو خونه موندیم بعد دختر داییم گفت من میرم طبقه پایین وسایلارو جمع کنم …

بعد اینا قشنگ رابطه بر قرار میکننن و دختر داییش ک بعدا میاد میگه چرا خونه بوی وایتکس میده😐😐فهمیدین دیگ💦

یزد”زیباترین شهر دنیا^🌸
وااااییی ازین بدتر نمیشد😬😬😬😨😨😆😆

خیلی خیلی افتضاح بود بهش فک میکنم ازنظر عثبی بخم میریزم🥲

2801