2733
عنوان

میخوام تغییر رشته بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونید چه قدر هزینه میخواد؟ 

دقیق نع ولی روی پنج شیش تومن حساب کن (هزینه یه مدرسه معمولی)

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                   
دقیق نع ولی روی پنج شیش تومن حساب کن (هزینه یه مدرسه معمولی)

خرج ماهانه؟این خیلیه من از دانش آموزای پایه دهم رشته طراحی دوخت و گرافیک *که جزو پر هزینه ترین رشته هاست*درمورد خرجشون پرسیدم اونی که گرافیک بود گفت ماهی ۱ تومن اونیم که طراحی دوخت ماهی ۱ الی ۲ تومن تازه با خرج اضافه و ...

البته بستگی به هنرستانشم داره

پدر و مادر ناخواسته فرزند خویش را شبیه خود میکنند و نام تربیت را بر آن میگذارند!
خرج ماهانه؟این خیلیه من از دانش آموزای پایه دهم رشته طراحی دوخت و گرافیک *که جزو پر هزینه ترین رشته ...

نه خرج سال دهمو گفتم

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                   
نه خرج سال دهمو گفتم

اینطور نیست که ماهیانه خرج مشخص داشته باشه 

یه ماه وسیله لازم نداری یه ما مثلن سه چهارتا گرونشو لازم داری اونام تقریبی بهت گفتن و آره صد در صد بستگی به مدرسه هم داره

برو دنبال علاقت ولی سعی کن توش بهترین باشی کتابای مختلف بخون راجع به رشتت کلاس های مختلف برو فیلم ببین 

متوجهی چی میگم . یعنی فقط به اطلاعات مدرسه بسنده نکن وقتی میری دنبال علاقت باید با همه وجودت دنبالش باشی