2777
2789
عنوان

من بدون همسرم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 73 پست

ول کن. من الان دغدغم اینه چطوری نوه خالم ۱۶ سالشه هنوز محصله بعد شوهرش دادن به یه کشور اروپایی بعد خودم ۳۲ سالمه ومجرد موندم.شما نگرانی روزی تنها بمونی؟ رها کن خودتو سطح دغدعتو ببر بالا

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنین شما رو عزیزم من نگران همشونم قبلنا به مامان بابام خواهرا و برادرام اینطوری بودم الآن شوهرمم ...

مرسی گلم آخییی🥺خداکنههه ایشالله سایه همه عزیزات بالا سرتون باشه 

چون تو محیط پر از تنش بزرگ شدم همیشه منتظر اتفاقات بد بودم 

به هر چیزی فکر کنی همون میشه برا غلبه به استرس و فکرهای بد برو یوگا

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2803
کجا رفته

امضام!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.
2804
مرسی گلم آخییی🥺خداکنههه ایشالله سایه همه عزیزات بالا سرتون باشه 

ان شاءالله عمرهمشون طولانی باشه❤️

ممنونم مهربون🫂

تا وقتی زنده هستیم به چیزای خوب فکر کنیم😍

گاهی این فکرا میاد سراغ آدم طبیعیه ولی نباید بذاری ادامه دار بشه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2805
واقعا ؟ تاثیر داره

بله به چیزهای خوب فکر کن،اول صبح آیت الکرسی بخون،صدقه بده و خانواده ات رو بسپار به خدای مهربون

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
عزیز دلم، روحشون شاد  چرا فوت شدن

سکته مغزی کردن همش۲۳سالش بود هعی زندگی دلم اتیشه افسردگی گرفتم اندازه۱۰۰سال پیرشدم۲۰کیلو تواین یه ماه کم کردم فقط میدونم بخاطرپسرم ادامه میدم وگرن الان خودمو خلاص کرده بودم!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.
2801