2777
2789
عنوان

من بدون همسرم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 73 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اتفاقا رها کن. دنیا خیلی بی رحمه به هر چی وابسته باشی ازت میگیره.  کامل رها کن

کاش دست خودم بود نمیتونم کاش خیلی قوی بودم ولی متاسفانه گذشته خیلی تلخی داشتم دل نازکم و احساسی

عزیزم شما دچار وسواس فکری شدی،حتما در راه علاجش تلاش کن و به مشاور مراجعه کن اگر لازم باشه به روانپزشک ارجاعت میده،

ضمن اینکه شما قطعا در دوران عقد  و هیجانات اون دوران بسر میبری،

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️
2803
آره واقعا  خیلی میترسم عزیزامو از دست بدم برعکس اون بیشتر میترسه همین الآنم سرشو گذاشته بود ر ...

الهی بگردم، چند سالتونه و چند وقته ازدواج کردید؟!

"الحمدالله کما هو اهله" یعنی (از دست و زبان که برآید/کز عهده ی شکرش به درآید)
کاش دست خودم بود نمیتونم کاش خیلی قوی بودم ولی متاسفانه گذشته خیلی تلخی داشتم دل نازکم و احساسی

اره منم خودم احساساتی ام. برای همین میگم اگر اینطور باشی خدای نکرده از دست میدی تازه 

ما باید فقط به خدا وابسته باشیم. 

خیلی سخته درکت میکنم ولی سعی کنیم دوس داشتن زیادیمون نشن

اره عزیزم باید سعی کنیم خدمونو وابسته نشون ندیم خیلی

لایک نکنننننننننن پدرسنگ بی فانوس لایک نکن . خاهر کوچیکه آنجلیناجولی 🥴کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2804
هیچیت نمیشه منم مثل توبودم خیلی وابسته خیلی عاشق ولی۳۵روزه رفته وهیچیم نشده فقط دیگه زندگی نمیکنم نف ...

الهی 🥺 خداکنه زودتر برگرده خیلی سخته درکت میکنم 

الهی 🥺 خداکنه زودتر برگرده خیلی سخته درکت میکنم 

فوت شده عزیزم دیگه برنمیگرده هیچوقت!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.
آره واقعا  خیلی میترسم عزیزامو از دست بدم برعکس اون بیشتر میترسه همین الآنم سرشو گذاشته بود ر ...

عزیزمم خدا برای هم نگهتون داره بعضیا میگن داداش رو به همسر ترجیح نده ولی من مخالفم چون اون خودش منو انتخاب کرده ولی برادرم نه 

2805
الهی بگردم، چند سالتونه و چند وقته ازدواج کردید؟!

۲۸ و ۳۴

بیشتر از ۵ سال شده

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2801