2733
عنوان

من چیکار کنم الان؟

371 بازدید | 20 پست

من یه دختری رو دوست دارم. عاشقشم. 

دوساله که عاشقشم. بهش با رفتارهای فهموندم که دوسش دارم.کادو دادم، گل دادم، هر گهی خوردم. 

ولی انگار نه انگار. دلم پره. گریه هم نمیتونم بکنم. زندگی من فقط شده کار...انگار یه ماشین که پول در میاره، نه عاطفه ای ، نه محبتی، هیچی. الان هم خیلی حالم بده. مدت هاست. فقط ظاهر سازی میکنم، تو حالتی هستم که اونقدر تنها موندم که میخوام از آدما دوری کنم و هم نمیخوام. به اخلاقم بد شده، صبر و تحملم پایین اومده، روحیه و شوقی ندارم. به خدا عاشقشم.در راه اون میمیرم. هر شرطی رو به خاطرش قبول میکنم. بهترین هارو براش به ارمغان میارم.. ، بهش قول میدم. بهش میگم چندماه بعد. اما فکر نکنم دوسم داشته باشه. حلالش نمیکنم. چیکار کنم؟ وقتی فکر میکنم که قراره نبینمش گریه ام میگیره. همه تاپیک هام مربوط به این دختره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قبول نکنه منظورم هست. خیلی کنجکاوی برو تاپیک های قبلی رو بخون

مشتاق نیستم

همه چیز نباید بر طبق مراد دلی تو بشه

میتونستی نخری باور کن...

انتخاب خریدن خودت بود ازت چیزی نخواس

فقط 43 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🇬🇧⛪✝️ "دژمم"
راست میگی ها....چرا به فکر خودم نرسید؟ تنهایی فکر کردی؟!

نه فیثاغورس پیشنهاد داد فکر کنم.

نظر خواستین نظر دادم چه مرگتونه دیگه اینجوری حرف میزنیدی و رفتار میکنید؟! ادب حالیتون نیست؟! دوستش داری برو گم شو خواستگاریش

i don't have a specific personality my behavior depends on yours.     INTJ🥷🏻

اینو از من بشنو، وقتی خودت رو به زور به کسی تحمیل میکنی نه تنها دلش رو به دست نمیاری بلکه بیشتر در نظرش خار و خفیف میشی. وقتی عزت نفس نداری ، سردی میبینی و بازم پیگیرشی ببخشیدا بیشتر به چشم آویزون دیده میشی. دوست داشتن و علاقه زورکی نمیشه. اگر هم روزی قبول کنه از رو دلسوزی بوده، شما شاید جسم اون شخص رو به دست بیاری ولی قلبش رو هرگز. 

مشتاق نیستم همه چیز نباید بر طبق مراد دلی تو بشه میتونستی نخری باور کن... انتخاب خریدن خودت بود ا ...

شما کلا اشتباه برداشت میکنی. من یکی هم حوصله ندارم حرفام رو واست تفهیم کنم. نظر خواستم که کسی تجربه ای داشته باشه در اختیارم قرار بده نه اینکه نمک بپاشه رو زخم آدم

نه فیثاغورس پیشنهاد داد فکر کنم. نظر خواستین نظر دادم چه مرگتونه دیگه اینجوری حرف میزنیدی و رفتار م ...

خوب اسمت رو پیشی نوشتی. عین پیشی چنگول میندازی. روز جمعه خوب نخوابیدی ها. برو بابا. تو شعور اینو نداری من میگم حالم خرابه، دلم گرفته. اونقدر الندنگی که درک نمیکنی با کسی که حالش خوب نیست دعوا نمیکنن، سعی میکنن از مشکلاتش کم کنن. اگه تونستن

اینو از من بشنو، وقتی خودت رو به زور به کسی تحمیل میکنی نه تنها دلش رو به دست نمیاری بلکه بیشتر در ن ...

راهنمایی رو مثل این بزرگوار میدن. منطقی و عالی. واقعا ممنون🙏

2706