2777
2789
عنوان

دوستم تو روی دخترم میگه کم بخور!!!

937 بازدید | 42 پست

خودش رو بچه ی خودش حساسه خیلی ، اجازه نمیده کسی بهش تو بگه 

اونوقت به دختر من میگه خاله کم بخور؛ خواهش میکنم کم بخور! بعد برمیگرده به من میگه میبینی خودت چقد از چاقی در عذابی! نزار دخترت عین خودت بشه !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

واااا ببین تو هم بگو به تو ربطی نداره 

اتفاقن من از چاق بودن خودم راضی هستم به تو چه ربطی داره اخهه 

امه دفعه دیگه گفت با پشت دستت بزن دم دهنت و قطع رابطه باهاش

بگو مگه خرجشو تو میدی

نوش جونش

با این ادم رفاقت میکنی

با یه جمله هم خودتو هم بچتو انگ میزنه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

همه این علامت تعجبایی که گذاشتی واکنش منه به خودت 

خوبه خودت هم متوجه ای دوستت رو بچه خودش حساسه و میدونی داره حرف مفت میزنه ولی از زبونت استفاده نکردی به جاش اومدی تاپیک زدی! خب جواب اون احمقو بده 

اگر عیب ظاهری هم داره بکوب تو صورتش بگو لازم نیست به چاقی ما دخالت کنی تو هم گیر بده به دخترش یه جوری تیکه بنداز یا خودشو جمع کنه یا کلا قطع ارتباط

تو رو شما دیده که به خودش اجازه تذکر داده 

اگه همون بار اول باهاش جدی برخورد میکردی که حدش بدونه دیگه جلو بچت از خودت و ظاهرت ایراد نمیگرفت 

حتی از رو دلسوزی حق بازگو کردنش نداریم تا طرف خودش ازمون نظر بخواد اونم بیان کردنش اداب خودشو داره 

شان خودمون با دخالت پایین نیاریم 

#ملی گرا❤️🤍💚