2733

من چندساله ک ب کسی وارد دوستی نشدم ، یعنی حس میکنم پسرا همشون تو کف رابطن . با هر کلکی گول میزنن تا ب رابطه برسن . عکس العمل شما چیه در مقابله باهاشون ؟؟ من اعصابم نمیکشه براهمین اصلا حرف نمیزنم . و کسایی ک دوستیشون چند ساله هست و منجر ب ازدواج شده ، رابطه داشتین؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همشون نه ولی بیشترشون اره

تو نگاه اول مشخص میشه اینجوری هست یا نه 

اگه بود کات نبود میمونم باهاش

فعلا که پارتنرم حرف خاصی نزده راجبش در حد عادی و قرارمون هم ازدواج نیست

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

خب بستگی داره با کی و چطوری داخل رابطه باشی 

حقیقتا جاهایی مثل کوچه و خیابون‌و پاساژو ... که بدون شناخت میان پیشنهاد آشنایی میدن دنبال رابطن دیگه 

عاشق چشم و ابرو ی ما که نیستن 

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗

من 18سالمه 

از رابطه دوستی و رل اینا با پسر متنفرم

تو 18سال زندگیم با ی پسر هم حرف نزدم

اما دوستای مدرسم و رفیقام

چنتا چنتا رل دارن و با همشون هم رابطه دارن

همه پسرا برا رابطه میرن پیش دخترا

فرض کن یکی از تهران پاشده ب خاطر ی رابطه 15ساعت کوبونده بیاد شهرمون پیش رفیقم🥲🥲🥲🥲🥲

هیچوقت رل نزنید

اینقد ک باچش خودم دیدم چی شده

همین هفته پیش ی اتفاق وحشتناک تو شهرمون افتاد ک فقد چن نفر ازش خبر دارن و کسی هم ب داد اون دختر نمیرسه

اگه دوس دارید بگم

بگو عزیزم 

هفته پیش ی پسر از رلش رابطهمیخاد دخترهقبول نمیکنه و  ب رلش خیانت میکنه و میره همزمان با یکی دیگه رل میزنه

بعدش پسره ک میفهمه شیش تا از دوستاشو میاره

با هم به دختره تجاوز میکنن

دختره هم نمیتونه چیزی بگه ب خاطر آبروش

خانواده مذهبی دارن

2706