2777
2789
عنوان

یه آدم عجیب غریب

165 بازدید | 8 پست

دوستان یکی از خواهرای من در واقع بزرگترین خواهرم متولد 47 هست بعد خیلی آدم عجیبیه

همه چیز رو عیب و عار میدونه ارایش رو لباس شیک پوشیدن تفریح کردن دیگه دوست پسر و این چیزا رو ک اصلا نمیتونه هضم کنه

ب شدت هم در مورد آدمهای ک ب خودشون میرسن بدگویی میکنه با الفاظ رکیک و بد خصوصا اطرافایون خودمون رو خیلی میکوبه با حرفاش

من چهار ساله قطع رابطه کامل کردم باهاش ولی وقتی خونه یکی از آبجیای دیگم هستم زنگش ک میزنن رو آیفون میزنن حرفاش ک می‌شنوم هنوز از قبل بدتر شده و در مورد همه به طرز فجیع بدگویی میکنه 

به فرزندانتان بیاموزید به مقام تمام انسان ها به عنوان نماینده خدا روی زمین احترام بگذراند...... 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

😂😂😂😂

زیرقولت‌نزن(ان‌العهدکان‌مسئولا)نه‌بترس‌ونه‌غمگین‌شو(ولاتخافی‌ولاتحزنی)برای‌خواسته‌ات‌تضرع‌کن(اذتستغیثون‌ربکم‌فاستجاب‌لکم)آدمای‌مذهبی‌رومسخره‌نکن(الذین‌کفرواکانوامن‌الذین‌آمنوایضحکون)برای‌گناهت‌طلب‌آمرزش‌کن(وماکان‌الله‌معذبهم‌وهم‌یستغفرون)نمازروترک‌نکن(واضاعواالصلاة‌واتبعواالشهوات)ازتفریط‌بیشترازافراط‌بترس(یاحسرتی‌ع‌مافرطت‌فی‌جنب‌الله)به‌آوازه‌ومقام‌توجه‌نکن(قال‌الذین‌کفرواللذین‌آمنواای‌الفریقین‌خیرمقاماواحسن‌ندیا)زندگی‌روبه‌بازی‌نگیر(وماخلقناالسما‌الارض‌ومابینهالاعبین)بازنان‌پنهانی‌دوست‌نشو(ولامتخذات‌غیراخدان)هرکارمیخوای‌بکن‌امااینوبدون(اعملواماشئتم‌انه‌بماتعملون‌بصیر)داستان‌خضر(۶۵-۸۲کهف)وداستان‌قارون(۷۶-۸۲قصص)خیلی‌قشنگن‌بخون،هروقت‌حالت‌بدبود‌قران‌روبازکن‌تواون‌صفحه‌حتماکلمه‌ای‌رومیبینی‌که‌یه‌نشونه‌باشه‌برات🌈
2803
همون بهتر با این قطع رابطه کردی 

اره مثلا دوسال پیش شوهر یکی از ابجیام فوت کرده

بعد دوسال یکم بخودش رسیده

پشت سرش چقدر بد و بیراه گفته و گفته این فلان فلان شده واسه چی بخودش رفته رسیده مثلا شوهرش مرده 

مردم شوهرشون بمیره تا آخر عمر ابرو بر نمیدارن

به فرزندانتان بیاموزید به مقام تمام انسان ها به عنوان نماینده خدا روی زمین احترام بگذراند...... 
اره مثلا دوسال پیش شوهر یکی از ابجیام فوت کرده بعد دوسال یکم بخودش رسیده پشت سرش چقدر بد و بیراه گ ...

یاخدا😐

به نام خداوند رنگین کمان🌈چنین گفت با ما به روشن بیان که آینده ایران بسی روشن است به پاکی خونم به اسمم کیان🖤 
2804