2777
2789
عنوان

مادرا یه لحظه میاین

90 بازدید | 15 پست

پسرم تخم مرغ نمیخوره کلا صبحانه نمی‌خواد بخوره چند وقته فقط میوه ،بنظرتون یه دونه تخم بلدرچین توی سیب و موز پوره شده رنده کنم بدم حالش بدمیشه یعنی گوارشش به هم می‌ریزه دل درد میگیره؟؟

یا رفیق من لا رفیق له

یاد خودم افتادم من اصلا هیچ گوشی جز گوشت مرغ نمیتونم بخورم بعد اون موقع ها مامانم میومد گوشت گوسفندی چرخ میکرد و لای کوکو سبزی میذاشت میگفت فقط سیب زمینی و تخم مرغه😂

....💖!

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

خب اون تخم مرغو به جای مستقیم دادن بجاش کیک یا کلوچه که خودتون پختین بده بخوره

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2804
خام؟ ن نده رحم کن بهش با تخم مرغ و بلدرچین کتلت درست کن براش کیک درست کن پنکیک درست کن براش بده ب ...

نه بابا تخم بلدرچین آبپز پنکیک نمیخوره کیک که هر روز وقت نمیکنم درست کنم 

یا رفیق من لا رفیق له
2805
نه بابا تخم بلدرچین آبپز پنکیک نمیخوره کیک که هر روز وقت نمیکنم درست کنم 

ن دیگه کیک رو هفته ای یبار درست کن کل هفته کیک دارید عصرانه و صبحانه با شیر کاکائو و آب میوه ها شیر عسل بهش بده

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس میشه دعا کنین حقی ک واسه ماس بهمون برگرده

۱۶ماهشه الویه می‌تونه بخوره؟

اره غذای انگشتی هسش دیگه بذار جلوش بخوره 

چرا نمیگی ۱۶ماهشه من فک کردم ۷ یا۸سالشه دختر کوچیکه منم۱۸ماشه صبحانه نمیخوره یه دفعه میبینی در هفته یبار حریف شدم صبحانه خورده

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس میشه دعا کنین حقی ک واسه ماس بهمون برگرده

اره غذای انگشتی هسش دیگه بذار جلوش بخوره  چرا نمیگی ۱۶ماهشه من فک کردم ۷ یا۸سالشه دختر کوچیکه ...

اره یادم رفت بگم از یک سالگی این جوری شده اشکم درمیاد تا یه قاشق غذا بخوره فقط شیر مادر 

یا رفیق من لا رفیق له
2801