2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
درسته ولی برای منم به روش هیدن زده خیلی طبیعیه مثل سوراخ نیست فقط عمقش کم شده ولی خب نگرانم

حالا چند روز تحمل کن امیدوارم نتیجه کار همون بشه ک میخواستی 

به فرزندانتان بیاموزید به مقام تمام انسان ها به عنوان نماینده خدا روی زمین احترام بگذراند...... 
2804
درسته ولی برای منم به روش هیدن زده خیلی طبیعیه مثل سوراخ نیست فقط عمقش کم شده ولی خب نگرانم

خب کم خوبه وقتی داری حرف میزنی یا میخندی مشخص میشه  ک طبیعی تره و زیباتره

بچه ها من از نزدیک ندیده بودم تا دیروز تو باشگاه دیدم خدایی خیلی زشته فک کن دختره ناراحت بود اما یه ...

اره خودمم بعضی هارو دیدم ولی برای من این شکلی خدارو شکر نشد نمی‌دونم خدارو شکر کنم که سوراخ خیلی نیست یا ناراحت باشم خیلی پیدا نیست😅

اره خودمم بعضی هارو دیدم ولی برای من این شکلی خدارو شکر نشد نمی‌دونم خدارو شکر کنم که سوراخ خیلی نیس ...

نه خیلی پیدا نباشه بهتره تا مثل اون دختری که من دیدم باشه راستش من خودم عاشق چال گونه ولی ندارم میخواستم انجام بدم که این دخترو دیدم پشیمون شدم.حالا هزینش چقد شد؟؟درد داشت؟

با من بحث نکنید لطفاً با من بحث نکنید 

سلام عزیزم. چال گونه اتون خوب شد؟ الان طبیعیه؟ راضی هستید! 

عضو گروه نارنجی شروع ۹/۱۲وزن فعلی ۷۹،قد ۱۶۴   هدف اول ۷۰  هدف دوم ۶۵ به امید روزهای روشن برای هممون خودت معجزه زندگی خودت باش                         محدودیت های ذهنیت را کنار بگذار
2801