2777
2789
عنوان

خاک بر سر با این انتخاب شوهرم

1122 بازدید | 36 پست

بی پول بی غیرت نه تلاشش و زیاد می‌کنه نه چیزی انگار گاوه یک. سال و نیم هست عقدیم فعلا منتظر ببینه باباش کی خونش تموم میشه تا کمک این کنه نه تایم عروسیم مشخصه نه خونه گرفتیم دارم از حرص میمیرم می‌خوام بزن همه چیو خراب کنم بگم من با شخص بی غیرت که فکر هیچی نیس نمیتونم بسازم هر وقتم بهش میگم میگه صب کن ساخت خونه بابام اینا تموم شه حلش میکنیم دارم میمیرم از حرص 

خب که چی مثلا ؟!«»

😐😐😐😐😐😐😐

یک سال و نیم عقدی و انقدر راحت بهش میگی گاو؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
😐😐😐😐😐😐😐 یک سال و نیم عقدی و انقدر راحت بهش میگی گاو؟ 

اره کسی که به خواسته های من توجه نکنه کسی که تو زندگی تلاش نکنه پس چیه

خب که چی مثلا ؟!«»
2804
2805
2801