2777
2789
عنوان

خدایا داشتم میمردممممم

307 بازدید | 17 پست

صبح پا شدم دندونم درد میکرد کم کم بیشتر شد صبحونه نخوردم پاشدم سمت محل کار تو تاکسی طاقتم  تموم شده  بود فقط میخاستم  داد بزنم پیاده شدم عرررررربده میزدم شانس اوردم کسی نبودد  ینی به مرز جنون کشوند منو وحشتناک بود فکم درد گرفته بود گردنمم همینطور همچین دندون دردی سابقه نداشت

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
وای حتما خیلی وحشتناک بوده. دقت کردی وقتی بعد درد شدید، آروم میشی، چقدر آرامش لذت بخشیه؟

دققیقا عذاب کشیدم حدود ی ساعت فقط  داااااد میزدما  دو قدم راه مبرفتم  حس میکردم الان بیهوش  میشم

2804
واای خیلی بده بعضی وقتها انقدر دردش شدید میشه نمیشه تحمل کرد من دو سال پیش اینجوری شد  تازه به ...

من ببین  فقط مبخاستم داد بزنم حس ارامش داشت با مشت داشتم میزدم  تو دندونم

خدایی این اسم کاربریا چطوری میاد به ذهنتون من خودم وقتی داشتم عضو میشدم چیزی به ذهنم خطور نمیکرد بعد همون موقع آی فیلم داشت لیسانسه هارو پخش میکرد منم این اسمو گذاستم نمیدونم اگه چیزی دیگه چخش میکرد چی میشد🥴🥴🥴🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است !!؟ 💔💔💔💔
قشنگ صبح نصف اسپری فقط داشتم میزدم  اثر نداشت نمیدونمدچش بود اثلا همچین چیزی تجربه نکردم

انشالله ک دیگه همچین نشی 

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
2805
من ببین  فقط مبخاستم داد بزنم حس ارامش داشت با مشت داشتم میزدم  تو دندونم

آره قابل تحمل نیست نمیشه ساکت موند یا خود زنی نکرد

حتما ببر درستش کن امکان داره خدایی نکرده باز دردش بگیره

2801