2777
2789

چه حسی الان بهش دارید؟؟؟

میخوام ببرمتون به دوران دبستان و ...

اولین کسی که عاشقش بودین ؛

الان کجاست همچنان عاشقش هستید یا یه چندشه؟؟؟

❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

پسرخالم🙂

هنوزم دوسش دارم 

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
میگم عشق دوران دبیرستان پسرا واقعا اولین عشقه؟ 

اره

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

الان کنارم خوابیده  و ساعت ۶ الارم گذاشته منو ببره ازمایشگاه ازمایش بارداری بدم🙂💚

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروفایل خودمَم🤍فندوق کوشولوي مامان🥹تو دلیِ گشنگم🤰من و بابایی خیلی دوست داریم و بي صبرانه منتظر دیدن روی ماهتیم🫠تو این دنیای کوچیک و هفت میلیارد آدم ، یعنی تو باور میکنی؟ شمردی؟ اصلا کی شمرده؟ به جز سیاستمدار ها ، دیدی کسی آدم بشمره؟! باور نکن🥲.... باور کن همه‌ی دنیا فقط تویی و برخي دوستان🫂بقیه هم تکراری اند...💍 تو از گل و ماه  پري برای من زیباتری، تو تمام دلخوشي این دختری💍🫠من از نسل کوروش نام آورم🥰#نه_به_اعدام_سیاسی🥺

اولین کسی که فک کنم دوستش داشتم کلاس شیشم بود

بعد هیچ وقت روم نشد تو چشاش نگاه کنم کلا واسه یک ثانیه دیدم چشاشو همیشه سرم پایین بود وقتی میومد بیرون یا مغازمون بستنی فروشی داشتیم سرم پایین بود همیشه وقتی کمک دست بابام وایمیسادم الان نمیدونم کجاست اون موقع هم ماشالله الان فکرشو میکنم دختر کلاس شیشمی

تا اون سن ۳ تا دوست پسر داشت از تو محلمون من نمیدونم چطور عاشقش شدم😂فک کنم اسمشو دوست داشتم

مردم از بنده میپرسند:شما سوسیالیست هستی یا کمونیست؟بنده تروریست هستم دوستان