2777
2789
عنوان

شما بودید به مامانتون میگفتید

152 بازدید | 9 پست

با دوست صمیمیتون که مامانتون ازش خوشش نمیاد قهر بودین دوباره برگشتین در صورتیکه بدونین مامانتون بفهمه خشن برخورد میکنه در صورتیکه خودش با همه نوع گروهی رفت و آمد میکنه بهش میگفتید؟

نه چون مامان من کلا از هیچکس خوشش نمیادد 

دوست داره من همش تنها باشم به همه بدبینه منم نمبگم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

اگر میدونستم که دلیل مامانم واسه مخالفت با اون دوستم غیر منطقیه بهش نمیگفتم... اما اگه دلیل منطقی داره بخاطر مخالفت مردنش و دوستت آدم خوبی نیست بدونه بهتره

جدید نیستم دوستان😐💔💔💔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من از وقتی که یادمه، هرچیزی که پیش میومد برام رو ب مامانم میگفتم. نه که حرف گوش کن باشما، ترسو بودم خیلی. هیچوقت هم ضرر نکردم حتی جاهایی که آزادی‌مو محدودترش کرد. الانم پشیمون نیستم اصلا چون صلاح میدید اینکارو بکنه

2803
اگر میدونستم که دلیل مامانم واسه مخالفت با اون دوستم غیر منطقیه بهش نمیگفتم... اما اگه دلیل منطقی دا ...

دلیلش غیر منطقیه حتی ذاتشو نمیشناسه فق از رو قیافه میگه خوشم نمیاد

ببین چرا مخالف دوستیتونه. خودت منطقی باش. حتما یه دلیلی داره وگرنه لزومی نداره مخالف رابطتون باشه

اصلا من از نوع رابطه دوستیم چیزی تعریف نکردم صرفا از رد قیافه میگه خوشم نمیاد...کلا از خیلیا صرفا از قیافه یا وقتی طرفو کامل نمیشناسه الکی میگه خوشم نمیاد میگم آدم منطقی نیست بیشتر خودشو خوب میدونه

2804
اصلا من از نوع رابطه دوستیم چیزی تعریف نکردم صرفا از رد قیافه میگه خوشم نمیاد...کلا از خیلیا صرفا از ...

اگه اینجوریه که هیچی

اما تجربه شخصیم رو بگم

مامانا راجع به شخصیت واقعی آدما اشتباه نمیکنن. انگار یه حس ششمی دارن که میگه فلانی مناسب دوستی با بچه ات نیست و کلا نسبت بهش گارد دارن از اول 

اگه اینجوریه که هیچی اما تجربه شخصیم رو بگم مامانا راجع به شخصیت واقعی آدما اشتباه نمیکنن. انگار ی ...

واقعا دوست بدی نیست بهترین دوست صمیمی که من تو کل عمرم داشتم و اتفاقا خودمو بگم مامانم زیاد ندونسته قضاوت‌ میکنه و اونا تعیین کننده رابطه ما با آدما نیستن