2777
2789
اگه ی عکس بگیری شماهم میتونید بررسی کنید    

خجالت آوره برو گمشو بیرون از سایت ما زنا کجا میتونیم یه نفس راحت از دست شما مردا بکشیم همه جا حضور دارین همه جا تو تایپک خصوصی هم ولکن نیستین اگه دلت میخواد تعلیق بشی کاری نداره گزارشت میزنم 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزم منم پوست مرغی میشه ولی چن بار که حموم رفتم و روشور از این گرد سفیدا استفاده کردم و کیسه کشیدم و بعدشم کرم مرطوب کننده بمال بهش  خیییییلی تغییر میکنه..ولی وقتی این کارو نکنم باز برمیگرده..مداومت این کار واقعا هم جوشامو برده بود هم صاف شده بود..روغن فیروز بچه هم خوبه واسه بعد حموم بمالی پوستت نرم میشه کم کم...تنبلی نکن..استفاده کن...من الان بچه کوچیک دارم دارم وقت زیاد ندارم..

2802