2777
2789
عنوان

با من همراه میشین ؟

5277 بازدید | 149 پست

سلام عزیزان 

انشاله خوب و خوش باشین 🙏🙏

سایت من آماده شده و باید دسته بندی مطالبم را داخلش بگذارم...

اگر موضوعی هست که به نظرتون خوبه مطرح کنین.

مثلا:

عزت نفس 

اعتماد به نفس

خودت را دوست داشته باش 

آرکیتایپ 

زنانگی 

تربیت فرزند 

دسیپلین 

فمینیسم 

از نظر شما دیگه چی ؟

ممنون میشم با من مطرح کنین❤🙏

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود😍...آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود😍

سلام 

ادرس سایت؟؟

نظر من اینه در مورد دخترای کم سن و سال بیشتر مطالب بزارین بلکه بخونن و بیراهه نرن 

هنگـام آسـایـش خــבا را بشنـاس؛ تا בر هنگـام سخـتے تو را بشناســב.. ♥️🕊                                                                                                                                                « ازآن خــ✅ودت بـاااش کـه ارزنـده تریـنی»                                                                                                🌱 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  🌱      
سلام  ادرس سایت؟؟ نظر من اینه در مورد دخترای کم سن و سال بیشتر مطالب بزارین بلکه بخونن و بیرا ...

سلام به روی ماه تون

هنوز آدرس نمیتونم تقدیم کنم و تبلیغش راهم باید با ادمین های نی نی سایت مطرح کنم...

اجازه تبلیغ ندارم هنوز.

ولی به زودی تبلیغ میشه 

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود😍...آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود😍

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

سلام  ادرس سایت؟؟ نظر من اینه در مورد دخترای کم سن و سال بیشتر مطالب بزارین بلکه بخونن و بیرا ...

ممنون از شما و پیشنهادتون 

2803
ممنون از شما و پیشنهادتون 

خواهش 

انشاالله موفق باشید

هنگـام آسـایـش خــבا را بشنـاس؛ تا בر هنگـام سخـتے تو را بشناســב.. ♥️🕊                                                                                                                                                « ازآن خــ✅ودت بـاااش کـه ارزنـده تریـنی»                                                                                                🌱 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  🌱      
2804
سواد رابطه ، انعطاف پذیری ، اعتیاد والدین، طلاق والدین، زن سالاری، روابط سمی ، 

👏👏👌👌👌

ازتون خواهرانه خواهش می کنم در مورد والدین سمی بذارین 🖤تعداد مون کم نیس  اگه میشه اینجا هم به ...

وای این موضوع مهم!

چشم ❤👌

سلام گرانبها جان خیلی ذوق دارم برا سایتتون     علاوه بر موضوعاتی که خودتون گفتین لطفا در ...

سلام به روی ماه تون 

خودمم ذوق کردم آماده شده💃💃😁

چشششم 🥰

2805

سلام عزیزم

چه عالی

مبارکه

زنانگی که عالیه

و من خیلی وقته میخوام ازتون بخوام درباره تجربیاتتون تو محل کار که کمتر بهش پرداختید تجربه عملی بذارید برامون

اگر طوری باشه که طرح مساله و راه حل باشه عالیه

مثلا:

رفتار صحیح با همکار سمی

چطور در محیط کار به اندازه کاری که می کنیم دیده بشیم

چطور نه بگیم

در محیط کار جدید چطور رفتار کنیم

مشکل اساسی خود من اینه که آدم کاری و کمال‌گرایی هستم و این باعث شده فشار کاری زیادی بهم وارد بشه و توقعات ازم بالا بره در حالی که اون طور که باید به حقم نمی رسم

یا موضوعاتی از این دست

2801