2777
2789
عنوان

بیدارشدن مکرر پسرم

85 بازدید | 6 پست

بچه ها پسرم منو دیوونه کرده ۲۱ ماهشه

یه هفته بیشتره شبا هر ۲۰ دقیقه بیدار میشه شیر میخوره اگه بذازم رو پام کلا از خواب میپره دستش هم تا آخر همش تو دهنشه همش هم میگه بغلم کن ازم جدا نشو مشکلش چیه آخه دیوونه شدم اصلا اینجوری نبود

ببین این سن ترس از جداییه.اگه میتونی پستونک بگیر اگه گرفت راحت میشی.اصلا مقاومت نکن شبا بغلش کن بخواب.بالای سرشم قران و نمک بزار آیت الکرسی ام بخون تو صورتش

خدایا هزاراان مرتبه شکرررر برای هرآنچه هستم و نیستم......    برای هرآنچه دادی و ندادی....🙏🤲

واای نگوو. بچه منم از همون نوزادی فقط رو پا میخابه اونم کشتی میگیره تا بخوابه. با یه صدای کوچیک بیدار میشه. ببین با یه بدبختی شبا میخابه. ینی گریمونو درآورده. ولی میمیرم براش

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
واای نگوو. بچه منم از همون نوزادی فقط رو پا میخابه اونم کشتی میگیره تا بخوابه. با یه صدای کوچیک بیدا ...

این ۱۰ روزه اینجوری شده اصلا اینجوری نبود

نمیدونم چش شده سینه هام درد میکنه انقدر میمکه شب تا صبح

ببین این سن ترس از جداییه.اگه میتونی پستونک بگیر اگه گرفت راحت میشی.اصلا مقاومت نکن شبا بغلش کن بخوا ...

آخه تازه تو ۲۱ ماهگی‌بخوام بهش پستونک بدم دردسر جدیده همه تو این سن جدا میکنن..نمیدونم شاید اضطراب جداییه اصلا علائمشو نمیفهمم