2777
2789
عنوان

حمله پانیک چقدر بده

75 بازدید | 16 پست

من خوابیده بودم یهو با صدای بلند همسایه با حالت ترس از خواب پریدم قبلا یه بار اینجوری شدم ولی این دفعه حس میکنم قلبم درد میکنه تنگی نفس دارم 

لازمه الان برم بیمارستانی جایی؟نمیدونم چرا یهو اینطور شدم میترسم بخوابم اتفاقی برام بیفته

یکم عمیق دم و بازدم انجام بدین انشالله که بهتر بشین 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :) از اینجای تاریخ به بعد و تا زمان معین ، خیلی مراقب باشید از همه بیشتر مراقب انتخاب هاتون ....چون مرز در عقل و جنون باریک است ،کفر و ایمان چه به هم نزدیک است ...واگر حقیقت را بخواهی ، هنوز روز عاشورا به شب نرسیده است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سروصدا بیدار شدی این‌که پانیک نیست

آخه حالتش مثل اونه 

یه بارم تو قطار بودم از صدای داد و بیداد از خواب پریدم اینطور شدم 

خوابم سنگینه برا همین اینطوری میشم 

الان بهترم ولی نمیدونم چرا میترسم

بد خواب شدین دیگه پانیک نیست ولی حق دارین یکم آروم راه برین  تو اتاق تمرین تنفس رو که گفتم انجام بدین بهتر میشین

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :) از اینجای تاریخ به بعد و تا زمان معین ، خیلی مراقب باشید از همه بیشتر مراقب انتخاب هاتون ....چون مرز در عقل و جنون باریک است ،کفر و ایمان چه به هم نزدیک است ...واگر حقیقت را بخواهی ، هنوز روز عاشورا به شب نرسیده است ....
فک کنم عادی باشه چون منم یهو از خواب بیدار شم تپش قلب شدید میگیرم وسرم نبض میزنه

میدونی من بیشتر از این تنگی نفس و یکم درد قلب میترسم میگم نکنه چیز جدی پیش بیاد 

انشالله که بهتر شم 

انشالله

2801