2777
2789
عنوان

میشه راهنمایی کنید لطفا😥

78 بازدید | 9 پست

دوستان توی سر مادربزرگم ی غده پیدا شده..حالش وخیم هس..اونقد ک حتی روی قدرت تکلمش تاثیر گذاشته..و زبونش سنگین شده

دکتر غدد خوب میشناسید ؟؟؟

فرقی نمیکنه کدوم شهر باشه..هرجا باشه میبرنش..

فقط خووووب باشه..

ممنون میشم راهنمایی کنید

با عرض پوزش اسم کاربریها یادم نمیمونه!                                        سوال ورزشی دارید میتونید بپرسید.

اگ کسیو میشناسید ک اطلاعات داره ممنون میشم تگ کنید

با عرض پوزش اسم کاربریها یادم نمیمونه!                                        سوال ورزشی دارید میتونید بپرسید.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

@لاوین_هستم   اگر اطلاعات داری میشه راهنمایی کنی عزیزم؟

دکتر سارا بحری.  فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

تخصص داخلی

دوتا مطب داره

آدرس: تهران - تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل ها (جنوبی)، پلاک 20، ساختمان پزشکان بهنود، طبقه سوم، واحد

09357323946

آدرس دوم فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرق،روبروی خیابان قبادی،جنب کرمان موتور،پلاک 111(داروخانه دکتر پورفرزیب)

تلفن:

09912317954

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2803
دکتر سارا بحری.  فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) تخصص داخلی دوتا مطب دار ...

ممنونم عزیزم..

فقط اینکه مامانبزرگم غده توی سرش هس..

ایشون تخصصشون برا همبن مورده؟؟

ممنونم عزیزم.. فقط اینکه مامانبزرگم غده توی سرش هس.. ایشون تخصصشون برا همبن مورده؟؟

کلا برای غدد هست

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
کلا برای غدد هست

سلام عزیزم خوبین..

ببخشید من هی میام اینجا مزاحمتون میشم..

ی برگه ی ازمایش داشتم مال مامانم هس ک عمل فیبروم انجام داده..الان ب شدت ترسیده و ازمایشش اومده و خیلی داره استرس میکشه تا بخواد نوبتش بشه و بره دکترش ببینه ازمایشو..

میشه ی لطفی بکنید برام بخونیدش؟خیلی ممنون میشم واقعا

2804
@۰ آقای_ عرب۰

سلام عليكم شبتون بخير ببخشيد نتونستم جواب بدم تعليق بودم تو لينك ناشناستون پيام دادم نميدونم خوندين يا نه 

{اگر اقاي عرب براي شما درخواست دوستي فرستاد، اسكرين شات بگيريد وآبرويش را ببريد}