2777
2789

از مهر ماه کالری شماری کردم بالاخره بعد چند سال از سایز۳۶ با ۳۸ رسیدم.بعدش یکم خسته شدم و ماه رمضون ام که رسید یکم لاغر شدم.بعد ماه رمضون ام دیگه نتونستم روحیه مو بدست بیارم و شروع کنم.در اصل بی روحیه و اراده ام .یه چی بگین دوباره شروع کنم

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟          گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین،خانه آباد شدم من اُوون آباد حسین

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

من میخوام لاغر کنم منم ۳۸ ام منتها شکم بزرگه...چاق شدن که اسونه برو یهالمه هله هوله بخر بخور چاق میشی😂😂

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 🥰🥰🥰تیکر هدف
2803
من میخوام لاغر کنم منم ۳۸ ام منتها شکم بزرگه...چاق شدن که اسونه برو یهالمه هله هوله بخر بخور چاق میش ...

نه خیلی کارا کردم نشده.دکتر تغذیه طب سنتی عطاری قرص مخمرآبجو باشگاه و....استعدادشو ندارم اصلا

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟          گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین،خانه آباد شدم من اُوون آباد حسین
هعییی خدای رژیمهای ناموفقم

کاش دانشمندا یه راه اختراع میکردن میشد چربی ها رو انتقال بدیم.حاضر بودم یه ۱۰-۱۲کیلو ازت بخرم

2804
میشه بگی مثلا دیروز چی خوردی؟

صبح نصف نون با یه قاشق روغن حیوونی و عسل بعدش میوه یه موز و هلو ناهار قرمه سبزی در حد دو کفگیر و ۷.۸قاشق خورشت.عصر یکم هندونه شام یه بشقاب سیب زمینی سرخ کرده .شب موقع خواب یه لیوان سرخالی شیر

صبح نصف نون با یه قاشق روغن حیوونی و عسل بعدش میوه یه موز و هلو ناهار قرمه سبزی در حد دو کفگیر و ۷.۸ ...

کمم نیست اگه همیشه در حالت عادی همینقدر میخوری.یکم تنقلاتم بذاری اون وسطا حتما اضافه میکنی

کمم نیست اگه همیشه در حالت عادی همینقدر میخوری.یکم تنقلاتم بذاری اون وسطا حتما اضافه میکنی

قبلا کم میخوردم بعد کالری شماری یکم اشتهام باز شد بهتر میخورم .مرسی از راهنماییت عزیز

راستش با این مدل پرخوری که دائم سیب زمینی سرخ کرده و روغن حیوانی میخوری شتید چاق شی ولی در معرض چربی ...

بخدا فقط بخاطر اینکه یه ذره چاق شم میخورم.میدونم خطرناکه ولی لباس برام پیدا نمیشه خسته شدم ۲۵سالمه ۸ساله دارم تلاش می‌کنم.هر کیم بهم میرسه میگه بابا یکم بخور چاق شی بدتر اعتماد به نفسم میاد پایین