2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب بدنت داره منم الان نزدیک ۵ هفته ام دلم خیلی درد میکنه هیچ کجا نمیرم یکی شرایط خوبی داره همه جا میره

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️
2796

میگن سه ماه اول ممنوع مگر اینکه هر دو ساعت پیاده شی یه ربع استراحت کنی پا دراز کنی فلان 

سه ماه دوم آزاد 

سه ماه سوم باز ممنوع 

ولی من از اول بارداری تا الان که 22 هفته هستم ده بار مسیر تهران رشت و تهران ساری رو رفتم و اومدم 

همه شون هم سفر کاری بود یعنی اونجا هم استراحت و فلان به اون صورت نداشتم هنوز اتفاقی نیفتاده خدا رو شکر خدا بقیه شو بخیر بگذرونه 

ولی علمی شو گفتم بهت خوب نیست بری مخصوصا با اتوبوس من با ماشین شخصی میرم میام

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
دل درد و کمردرد دارم برا همین گفتم مشورت بگیرم

شاید هماتوم داشته باشی شاید جفتت سرراهی باشه اینا اوضاع رو برای سفر طولانی خطری میکنن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳