2777
2789
عنوان

یکی از دلایل ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 25 پست
شما سه تا بچه دارین؟  راضی هستین  ؟

اره شکر راضیم چون بلاخره فهمیدم که چجوری رفتار کنم با شوهرم یا زندگیم چکار کنم 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اما با شرایط خوبی که دارم باز اعتماد بنفسم صفره  سعی میکنم از همه به دور باشم 🙃

اعتماد به نفس آدم برمیگرده به خانواده باور میکنی یه دوست داشتم خیلی زشت بود ولی اعتماد به نفس داشت بهترین نصیبش شده الان مهم ترین چیز تو زندگی اعتماد به نفسه من اگه خانواده ام یه بار پشتم بودن اعتماد به نفس میگرفتم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
اره شکر راضیم چون بلاخره فهمیدم که چجوری رفتار کنم با شوهرم یا زندگیم چکار کنم 

خدارو شکر ♥

من چهرم معمولیه و نقصی ندارم   اما اینقدر مادرم میگفت زشتی  الان از خودمم فراریم هی دوست دارم دستکاری کنم صورتمو شاید بهتر بنظر بیام 😔

2802
خدارو شکر ♥  من چهرم معمولیه و نقصی ندارم   اما اینقدر مادرم میگفت زشتی  الان از خود ...

عزیزم زشت نیستی اعتماد به نفس نداری وگرنه اینجوری نمیگفتی 

دقیقاً انقد اذیتم کردن فقط ازدواج کردم که بتونم فرار کنم 

عزیزم💔خیلی سخته بخدا من دیگه دور ترین نقطه رو انتخاب کردم  شاید اگه مامانم باهام مهربون بود من زندگی بهتری داشتم💔

عزیزم💔خیلی سخته بخدا من دیگه دور ترین نقطه رو انتخاب کردم  شاید اگه مامانم باهام مهربون بود من ...

منم دور میشم ازینجا ، همین الانم انقد رو مخم راه میره همش میگم کی برم راحت شم🤦🏻‍♀️

منم دور میشم ازینجا ، همین الانم انقد رو مخم راه میره همش میگم کی برم راحت شم🤦🏻‍♀️

کآش یکم مهربون تر بودن کاش عصبانیت خودشون سر بچه ها خالی نمیکردن