2777
2789
عنوان

یکی از دلایل ازدواجم

525 بازدید | 25 پست

غرغرایی مامانم بود 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
الان حال دلت بهتره؟

بد نیست ولی به این نتیجه رسیدم که چجوری با فرزندم رفتار کنم اگه یه دختر داشتم چکار براش کنم و اینکه همش پول لباس نمیخواد محبت میخواد احترام میخواد مامان من همیشه طرف خانواده خودش بود حتی اگه تحقیرم هم میکردن چیزی نمی‌گفت طرف اونا رو میگرفت

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
یه جا نوشته بود هیچوقت برای فرار از خونه ازدواج رو انتخاب نکنین از یه گودال میوفتین‌ تو چاه

اره خب ولی بعضی وقتا آدم کلا میخواد فرار کنه بره ...اگه با دخترشون درست رفتار کنن مطمعن باش بهترین سرنوشت رو داره اما دختری که تو سری خوره یه فرد وابسته و بی دست و پا میشه

منم مث تو هستم ازدواج گزینه بهترین جهت فرار از این حرفا؟

نه گزینه خوبی نیست اصلااا اگه شرایطش داری یه خونه اجاره کن برو سرکار دور شو فقط

الان روانت سالم مونده؟

نه چی ها  که نکشیدم......من از هیچ نظر کم نداشتم هم خوشگل بودم هم دختر خوبی بودم ولی اعتماد به نفسمون نابود کردن طوری که به دورترین خاستگاری جواب مثبت دادم که فرار کنم کاش خانواده ها بفهمن چجوری رفتار کنن با بچه اشون

2801