2777
2789

پوستتون خشک نیست؟ من پوستم به شدت خشکه و مشکل مشابه داشتم، بعد از کلی آزمایش و سونو و... نهایتا مشکلی نداشتم و دکتر برام کرم انار تجویز کرد، خوب شدم.

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                             ✝ ″زیرا دعوت شدگان بسیارند، اما برگزیدگان اندک.″ متی ۲۲:۱۴ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خشک نیست میترسم خیلی🥲

دکتر برو عزیزم، نترس مشکل خاصی نیست احتمال زیاد. دکتر به من گفت تغییرات نوک سینه وقتی خطرناک هست که نوک سینه مثلا کامل به داخل برگرده و فرو بره داخل پوست (مثلا کلا برعکس بشه، گودی منظورم نیست) یا اینکه ترشحات قرمز رنگ و خونی باشه. غیر از این دو مورد جای ترس نداره، هرچیزی باشه حل میشه

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                             ✝ ″زیرا دعوت شدگان بسیارند، اما برگزیدگان اندک.″ متی ۲۲:۱۴ 
2799