2733

شوهرم سرکار نمیره بی عاره گشااده کار کن نیست هرجی کار پیدا میکنم براش،میگه نه این پول کم میده این حقوق کمه این چییه

درسته بعصی وقتا بعصی کارا که پیدا کردم براش کم بوده حقوق اما نه همشون  درآمد انچنانی نیست اما بهتر از بیکاری و هیجی نیست آیا؟دائم هم بهم میگه ارثت برو بگیر بگیر برادر منم ادم بدیه و ارث تمبدده و نداده تا حالا شاید هم از برادرم بلاخره شکایت کنم نمیدونم حالا این به کنار ااما کشش نداارم ۴ ماهه بیکاره دارم دیونه میشم جیکار کنم منم گفتم باید بری از اینجا رفته خونه مامانش و فامیل همه فهمیدن هم همه جی رو فهمیدن و جاریم خیلی خوشحال شده بابتش..دیکه خستم خجالت زدم چیکار کنم بجه هم ندارم انداختمش بیرون با جیغ و گریه اونم ۳تا سیلی بهم زد گوشم درد میکنه از درد

الانم در دسترس نیست گوشیش کلا خیلی باهم سرد شدیم دیگه خیلی وقته..عاجزم خودم هم برای خودم دنبال کارم اما درآمد هاش کمهبرام یا سخت نمیدونم چیکار  کنم..مادرشوهرم هر روز به یه بهونه زنگ میزنه بهم چون میدونه و میخواد مچ گیری کنه ببینه من کجان یا الکی دعوتم میکنه اما من نرفتم خیلی وقته اونجا از لجم با اونام لج کردم نمیدونم چیکار کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا زمانی که همسرت مشغول بکار نشده تو نرو سر کار

وگرنه بدتر از بد خواهد شد

ارثتم بگیری چهارماه بعد برات دود میکنه میره هوا

مگه تو این دوره زمونه میشه کار نکرد و زندگی کرد؟

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

خب شرایط سختی داری ولی خوشبختانه بچه نداری 

ارث تو واسه خودته یه پس اندازه واسه آیندت وظیفه ی شوهرته خرج تورو بده ولی انگار رو ارثی که به تو میرسه برنامه ریزی کرده شاید داداشت صلاحتو میخواد که بهت نمیده چون میترسه از چنگت دربیاره

به نظرم کوتاه نیا 

ارثتو از داداشت بگیر بده یه خونه یا رهن یا اجاره و.

از همسر بیکار و بیعارت جدا شو 

برو سرکار برجی ۵ تومن هم بدن برا خودت تنها خوبه 

جاری و سگ و خر یا هرکی هم میخواد خوشحال بشه ، بشه به درک 

شما جونتو بردار فرار کن

2706