2733
عنوان

مسافرت ساحل سیترا تو نوشهر نرین!!!گوشیمونو دزدیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 58 پست
عزمزم نیازی به ریپلای کردن من نیست هر کی تاپیک بخونه متوجه میشه

من دوبار دیگه خوندم توهینی نیست ،وقتی مسافری اشغال میریزه  و بازگو کردنش توهین محسوب نمیشه

وقتی جلو درخونه مردم یا تو پیاده روها  چادر میزنه و باعث مزاحمت میشه  گفتنش توهین محسوب نمیشه  

اتفاقا اگه بازگو بشه و فرهنگ سازی بشه خیلیم خوبه

چرخ گردون گر دو روزی برمراد ما نرفت ،دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من نوشهر زندگی میکنم ،در رابطه با گوشی ،شما هرشهر دیگه هم گوشیت میفتاد مسلما برمیداشتن ،ربطی ب ...

میگم کارکنای خوده اونجا برداشتن،حتی مسئولشون باهاشون همدست بود که گفت شاخه جلوی دوربینو گرفته

باید شمالو تحریم کنیم متاسفانه هار شدن

شمالی نیستم

ولی خیلی حرف زشتیه حرفتون 😐

شما تحریم کن به جاش برو دوبی 

نه اینکه زورتون فقط به شمال میرسه پامیشین میرین بعد توهینم میکنید؟ عجب بابا

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
یه نفر بی ادبی کرد حرفشم خیلی زشت بودحالا شما شمالی‌ها عزیز به همه مسافرا توهین نکنید

اینا دارن به هموطنای خودشون بخاطر یک بی شخصیت توهین میکنن😑💔بخدا که ملت عجیبیم

یکی توهین کرد همه جوابشو دادن

حالا دارن همرو میکوبن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
من دوبار دیگه خوندم توهینی نیست ،وقتی مسافری اشغال میریزه و بازگو کردنش توهین محسوب نمیشهوقتی جلو د ...

استارتر هم داره بازگو میکنه

اون اپراتور کوشیشو دزدیده.

چرا گارد میگیرین؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
همه جا ادم خوب و بد داره،من دارم میگم اپراتورهای دستگاه اونجا همشون لات و لوت و معتاد بودن

شما حرف اشتباهی نزدی عزیزم ❤️ متاسفانه بقیه جو تاپیک و بهم ریختن با توهین

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
بی ادبتشریف نیارین…به همین راحتیما هم یه نفس راحت میکشیم بدون مسافرهای دوزاری و بیفرهنگ

دقیقااا نمیدونن تعطیلات میشه ما ماتم میگیریم بخاطر اینا بس شمال و میرینن توش و ترافیک و شلوغی میکنن 

شمالیا یجوری میگن پولداریم انگار از پول مسافرا نیست😂

بلاخره خیلی قشر خوب هست ک پول ویلا و کلی چیز دیگه میدن

من کاری ب بی احترامی اون ادم ندارم درست نبود

ولی شماهام انصاف ندارین بعضیاتون

یه اب معدنی خدا تومن میکشن روشون

و کلا از مسافر فراری

تنها مردمی که با جون و دل از هر قشری عاشق مسافر و مهمون نوازن جنوبیان

خدا حفظشون کنه

من رفتم کیش گوشیم رو میز رستوران موند دو دیقه نشد برگشتم گارسن برداشته بود کاری ام نتونستم بکنم گوشی هر جا بیفته برمیدارن معمولا خیلیییی خوش شانس باشی یه حلال خور ببینه گوشی رو بهت بده 

2706