2777
2789
عنوان

ی مثلث وحشتناک

178 بازدید | 5 پست

پریودی ، سرما خوردگی و امتحان ،مغزم هم هیچ واکنشی نشون نمیده فقط گاهی میگه با منی؟

آب تا گردنم بالا آمده                                                     آب تا لب هایم بالا آمده                                               آب بالا آمده                                                               من اما نمی میرم ؛ من ماهی میشوم...

ولی تفاهم بین منو مغزت ستودنیه🗿🙏🏿

[کسی‌که‌برای‌‌دیگران‌خواستار‌روشنایی‌ست، روشنایی‌بدو‌ارزان‌خواهد‌شد🌿🤎].                  زرتشتی‌سایتتونم🗿🤍

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

فکر کردم ایلومناتی رو میگی🥲

آهای اونایی که دختر دارید،خواهرانه میگم بهتون به دختراتون به چشم اینکه اونا گریه کن و غصه خور ،در باز کن پدر و مادر هستند نگاه نکنید به این دلیل نخواین که دختر دار بشید ،درسته دختر خودش طبیعتش مهربونه، دلسوزه ،غمخواره پدر و مادر ولی شما دختراتون رو برا خودش بخواین ،برا وجودش ،نه اینکه موقع غم کنارتون غصه بخوره ،موقع سختی کنارتون سختی بکشه ،دختراتون مبارکتون باشه ،قدرشون رو بدونید. بیو تا سِیلُم کنی بلکه ره بری به حالُم