2777
2789
عنوان

من همونم که میخواستم با شوهر خواهرم ازدواج کنم؛

| مشاهده متن کامل بحث + 463850 بازدید | 1119 پست
چرارمان عزیزم همسرمنم۱ماهه فوت شده پسرم بشدت وابسته عموشه پیشنهاد عقد مارو میخان بدن!

الهی بگردم برای دلت که نمیزارن عذاداری کنی.من شمارو یادمه.عزیزم خیلی بهت سخت میگذره آره؟خواهرمم شوهرش فوت کرده دلم نمیاد ازش بپرسم از حس و حالش😭😪

چقدر خوب کردی دیگم فکرشو بیزون کن بچه هم مامانتو خواهرات هستن  تقسیم کنید باهم برای نگهداریش

خیالم راحت شد بخدا 

آرامش گرفتم این چند روز چقدر دردسر داشتم

من توی بزرگ کردن بچه حاظرم کمکش کنم ولی نه ازدواج و...

باهم مهربون باشیم💚🌱......روزی من مردم که تو رفتی خواهرم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان بیشتر خونه مامان بابات باشه دیگه اونجا زیاد نمون  از،اعتیاد نگو چون ترک کرده ولی سوءسابقه ...

ممنون عزیزم خیلی راهنماییم کردی فداتشم همیشه دعاگوت هستم امیدوارم بهتریناهمیشه سرراهت باشه!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.
خستم از این قضاوتای بیجا

دبگه تاپیکتو ببند که اذیتت نکنن با قضاوتا و حرفا 

برو قشنگ سره درسو زندگیت و یه کاره خوب و ایشالا ی ادم درست حسابی و خوب در ایندع

مطمئنید که نجات‌دهنده در آینه است؟؟بابا این یارو خیلی یجوریه 😐
2796
چن ساله که همسرتون فوت شده؟ دوباره ازدواج کردین؟شکرخداکه فرق نمیذارن ولی خب اینجورادماکم پیدامیشن در ...

اگ‌تو ندی نمیتونن بگیرن، ولی‌توام بخوای بدی میتونن، تا ۷ سالگی ک اصلا و ابدا، بعدشم بچه وابسته ب تو‌میشه، هم اینک رفت و آمد می‌کنه باهاشون چی میشه، ولی تو ندی کاری نمیکنن

همسرم ۵ ساله فوت شده، ۹‌ماهه ازدواج کردم، ۷‌ماهه حامله ام

اره کم ویدا میشه، ولی هست، تو سعی کن بیشتر کنار پدر و مادرت آبرومندانه باشی، ب من حتی از خانواده خودم مرد های متاهل پیشنهاد دادن، خیلی باید مراقب باشی بخاطر درد و دل و نمیدونم فرار از تنهایی دام اونا نیوفتی، منم کم سن بودم هر کجا قدم میزاشتم مردهای هیز دندون تیز میکردن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
دبگه تاپیکتو ببند که اذیتت نکنن با قضاوتا و حرفا  برو قشنگ سره درسو زندگیت و یه کاره خوب و ایش ...

قربونت اره الان قفل میکنم

خیالم راحت شد بخدا  آرامش گرفتم این چند روز چقدر دردسر داشتم من توی بزرگ کردن بچه حاظرم کمکش ...

اینکارم نکن فقط تقسیم کنید

ببخشید بچه خواهر تو بوده فقظ؟ پ خواهرا دیگت چی؟

مامانت چی؟

تقسیم کنید باهم نگهداریشو

اگه گذاشتن ففط ب عهده تو

بهونه بیار بگو درس دارم امتحان دارم کار دارم فلان 

من دلم سنگ نیس ولی اینحوری وابستگی تو کم میشه خواهرت و مادرتم یاد میگیرن دومادتونم از فکرت در میاذ

مطمئنید که نجات‌دهنده در آینه است؟؟بابا این یارو خیلی یجوریه 😐
الهی بگردم برای دلت که نمیزارن عذاداری کنی.من شمارو یادمه.عزیزم خیلی بهت سخت میگذره آره؟خواهرمم شوهر ...

حس وحال نیس بخدا فقط انگار ته جهنمی ازعذاب توقبرهم بدترع خدابیامرزتشون ولی سایه بالاسرت بره خیلی سخته نمیدونم به کدامین گناه ۵ساله دارم تاوان میدم!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.

بچها مرسی مرسی که درکمم. کردین از تجربیات تون وقت گذاشتین تعریف کردین اگر جواب ندادم شرمندم

خیلی دوستون دارم خیلیی خیلی چون توی این شرایط که کسی پشتم نبود نیاز داشتم به چند نفر آدم چشمامو باز کنن وایندم گوشزد کنن 

من تاابد میدونتون هستم💚🌱

اونایی که که گفتن تو خیانت کاری و کرم از خودته و..من شمارو میبخشم مجازیه بالاخره هرکسی هرچی از دهنش میبپره میگه خلاصه شبتون خوش💓💓