2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه وکیل واسه پرونده طلاق معمولی چقدر پول میگیره؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
یه وکیل واسه پرونده طلاق معمولی چقدر پول میگیره؟ 

وکیل درست حسابی حداقل ۳۰ رو میگیره

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
برا من ۳تا پرونده استرداد جهیزیه ومهریه ونفقه گفت ۲۰تومن اول ۱۰تومن بدم بعدشم ۱۰تومن

عه 

بعد پرونده رو تو چقدر زمان برات حل کرد؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
وکیل درست حسابی حداقل ۳۰ رو میگیره

بعد چقدر زمان میبره جمع کنه پرونده رو؟ 

2706