2733

به خودم نگاه میکنم میبینم تو این ۱۹ سال زندگی از وقتی وارد مدرسه استعداد درخشان شدم ، خانواده جوری واسم فضا رو ایجاد کردن که تبدیل شدم به یه کمال گرا لعنتی که هیچی راضیش نمیکنه در عین حال که خیلی تلاش میکنه و سعی کرده تو زمینه های مختلف تو مدرسه کار انجام بده ولی بازم هیچی راضیش نمیکنه...

تا یچیزی مطابق برنامه اش و افکارش پیش نره ، بهم میریزه...بقیه که میبینن میگن چته؟دردت چیه؟خانواده میبینن میگن هرچی کردی واس خودت کردی ، ذره ای مفتخر نیستن به وجودت ، به کارایی که کردی...

دوستام همه تو این سالها پی خوش گذرانی و بیرون رفتناشون ، اکیپی اینور و اونور رفتن و تجربه چیزای جدید بودن و الان سر کلاس درس و دانشگاه یه رشته متوسط معمولی نشستن و حمایتم میشن و تاج سر خانوادشونم هستن...اونوقت منی که سرمو فرو کردن فقط تو کتاب و مدرسه و یه خاطره خوش با دوستام از دبیرستان ندارم ، پشت کنکور نشستم...افسرده ، مونده ، بی انگیزه...اینکه هیچی نمیشم...

امسالم گذشت و قرار نیست بجایی برسم....سال پیش دارو آزاد آوردم خانواده دورش خط قرمز کشید که نه...چرا...چرا...چرا واقعا باید اسیر کمال گرایی شم و خودمو دوست نداشته باشم ، راضی نباشم به کارایی که کردم؟از بس که توسری خوردم و سرکوفت شنیدم ، مقایسه شدم وگرنه منم میتونستم سال پیش یه رشته پیرا روزانه بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ول کن... عمر از دست رفت را خانوادت بهت بر میگردونن

بزن یه رشته برو بخون تمومش کن... مهمه اینه بازار کار داشته باشه، بعدم بخون تا دکترا... اونوقت بهت میگن دکتر

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
همچنین  مدرسه فرزانگان زندگی منو نابود کرد  کاملا درکت میکنم

کاش میتونستم تقصیر مدرسه بندازم فقط...خب اون دوستامم تو همون مدرسه درس خوندن...تفاوت من با اونا و سبک زندگی و خانواده بود

کاش میتونستم تقصیر مدرسه بندازم فقط...خب اون دوستامم تو همون مدرسه درس خوندن...تفاوت من با اونا و سب ...

نگاه کن من ۲۶ سالمه 

منم شرایط تو رو داشتم 

وضع خونه اوکی نبود ولی انتظار بالا بود انگار من دل نداشتم 

ول کن... عمر از دست رفت را خانوادت بهت بر میگردونن بزن یه رشته برو بخون تمومش کن... مهمه اینه بازار ...

مشکل سر همینه...نمیتونم راضی بشم به چیزی که نمیخاستم...حس کمبود و عقب موندگی میکنم..حس میکنم خانوادم کلا ازم ناامید میشن ، دیگه اون جدیت و نگاه سابق رو بهم ندارن...و قراره مقایسه ام کنن باز با کسی که مثلا رشته تاپ قبول شده

نگاه کن من ۲۶ سالمه  منم شرایط تو رو داشتم  وضع خونه اوکی نبود ولی انتظار بالا بود انگار ...

بخدا خیلی افسرده ام عزیزم...هیچکس حتی همین خاتواده که تو شب و روز کنارمن نمیفهمن داره بهم چی میگذره...فک میکنن اینکه میخندم حالم خوبه...نمیدونن میخندم که بعدا هی حرف نشنوم ازشون...نوجوانیم رفت...و من هیچکاری نکردم تا رفتم دست به هرکاری بزنم ، دستمو داغ کردن

چقد منی :( 

منم پارسال پرستاری آزاد قبول شدم نرفتم چون کلا نخونده کنکور دادم گفتم یه سال میخونم  روزانه قبول بشم که همون خانواد وافسردگی کمال‌گرایی و اهمالکاری و ...ریدن بهم تموم شد رفت 😊

چقد منی :(  منم پارسال پرستاری آزاد قبول شدم نرفتم چون کلا نخونده کنکور دادم گفتم یه سال میخون ...

ایشالله موفق باشی عزیزم امسال...

من که هیچ انگیزه ای نمونده واسم...ته دلم خالی شده...میگم خوب پیش نرفت دیگه تلاش چه فایده ای داره؟منی که نمیدونم حتی دقیقا معدل نهایی و نمراتم چند میشه و ترسش افتاده به جونم و عین خوره میخورتم و پدری که هرروز تو پیج های کنکوری داره راجب درصد کنکور های اردیبهشت میگه و نارضایتب خودشو بیکفایتی منو مدام به روم میاره

مشکل سر همینه...نمیتونم راضی بشم به چیزی که نمیخاستم...حس کمبود و عقب موندگی میکنم..حس میکنم خانوادم ...

یه دل شو و پا بزار رو همه چی و این کار را بکن چون فوقش چندسال میخوان سرکوفت بزنن؟؟؟ تموم میشه ولی عمری که داری هدر میدی بر نمیگرده

از منی که 3 سال پشت کنکور بودم بشنو و قید پزشکی و... را زدم الهیات خوندم و بعد ارشد مدیریت گرفتم و 11 ساله شاغلم

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
ایشالله موفق باشی عزیزم امسال... من که هیچ انگیزه ای نمونده واسم...ته دلم خالی شده...میگم خوب پیش ن ...

همچنین عزیزم 

ادامه بده فقط تو هر نقطه ای هستی ادامه بده کم نیار تروخدا فقط یک ماه مونده بعدش خدا بزرگه 

وای بابای منم همینه همش سرزنش و مقایسه م میکنه دیوانه شدم دیگه 

همچنین عزیزم  ادامه بده فقط تو هر نقطه ای هستی ادامه بده کم نیار تروخدا فقط یک ماه مونده بعدش ...

عزیزم نهاییمو مطمن نیستم...خودم تصحیح میکنم نهایتا بین ۱۷ تا ۱۸ میشه بعضی نمراتم که اصلا خوب نیست برا منی که رو بالای ۱۹ بسته بودم و تراز خوب میخاستم...تازه خودم تصحیح میکنم با پاسخنامه میشه این....خدا میدونه مصحح چیکار کنه...ناامید شدم و بی انگیزه از اینجا به بعد...مخصوصا که امروز ادبیاتم احتمالا بین ۱۷ تا ۱۸ میشم

2706