2777
2789
عنوان

کیا عمل لیزیک کردن ؟ یا بقیه انواع عمل حذف عینک

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 35 پست
اون جوقع هم دیر میدادن. من با میرآفتاب عمل کردم. 

منم قصدم میرآفتاب هست

یکبارم نوبت زدم ولی نشد برم کنسلش کردم

بنظرت الان تو گرما برم عمل؟ استان مابشدت گرمه

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اون جوقع هم دیر میدادن. من با میرآفتاب عمل کردم. 

عذرمیخوام چندسالگی شما عمل کردید؟

بعد الان چقد کتاب میخونید یا گوشی دست میگیرید مثلا چندساعت؟

2802
عذرمیخوام چندسالگی شما عمل کردید؟ بعد الان چقد کتاب میخونید یا گوشی دست میگیرید مثلا چندساعت؟

۲۹ سالگی عمل کردم. به خاطر شرایط شغلم مدام پشت سیستم بودم. البته الان کمتر پشت سیستم هستم ولی گوشی زیاد دستم میگیرم... روزی ۵ساعت

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸
۲۹ سالگی عمل کردم. به خاطر شرایط شغلم مدام پشت سیستم بودم. البته الان کمتر پشت سیستم هستم ولی گوشی ز ...

بسلامتی عزیزم امیدوارم چشماتون همیشه تموم زیبایی های دنیارو واضحِ واضح بهتون نشون بده😍

خوزستانیم شرجیم میشه گاهی ولی بیشتر گرمهههه مرداد ماه شرجی داره

رطوبت خوبه. چون بعد عمل تا چندوقت خشکی چشم دارید و نباید توی هوای خشک باشید...

کلا" برای هر عملی گرما و سرمای زیاد مناسب نیست. به نظرم بهار و پاییز خوبه برای عمل. بازم باید از دکتر بپرسید. اینم بگم که اگه زیاد تو خونه میمونید و شاغل نیستید فرقی نداره

ممنونم

خواهش میکنم. بعدش یه عینک آفتابی خیلی خوب بگیر و مدام عینک افتابی بزن.چند روز قبل عمل ریمل و خط چسم نزن. عملش هم سبکه. البته بعد عمل تا چند روز درد داری. انگار خورده شیشه توی چشمت ریختن ولی قابل تحمله و می ارزه‌. روزای اول هم به شدت از نور پرهیز کن. حتی یه پتو روی پرده اتاقت بزن که نور داخل نیاد. روزای اول خیلی مهمه. تا چندماه قید آرایش بخصوص ریمل و خط چشم و استخر رو بزن🌸

خواهش میکنم. بعدش یه عینک آفتابی خیلی خوب بگیر و مدام عینک افتابی بزن.چند روز قبل عمل ریمل و خط چسم ...

راستی اونایی که چشماشون رو عادت دارن میمالن... تورو خدا بعد لازک چشماتون رو نمالید. من کلی کلنجار رفتم تا این عادت از سرم افتاد، دوباره این عادت مزخرف داره برمیگرده. 

خواهش میکنم. بعدش یه عینک آفتابی خیلی خوب بگیر و مدام عینک افتابی بزن.چند روز قبل عمل ریمل و خط چسم ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی

من کلا اهل آرایش نیستم فقط یه ضد آفتاب میزنم😂

راستی اونایی که چشماشون رو عادت دارن میمالن... تورو خدا بعد لازک چشماتون رو نمالید. من کلی کلنجار رف ...

دقیقا خیلی کار مضریه حتی برای آدمایی که چشاشون سالمه

2801