2777
2789
عنوان

یکی از دردسرای خونه مجردی(کاربر آقا)

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 38 پست

می تونید بگید از بستگان مثلا مادر یا خواهرتون چند روز مهمونتون هستند

یاهویامن لاهو الاهو✨🌸🍃سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.🪴إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ🙏🏻✅امام صادق علیه السلام فرمودند:اگر کسی دو تا کلمه بگه . السلام علیک یا ابا عبدالله السلام علیک و رحمة الله و برکاته ، 20 حج تو نامه عملش نوشته میشه.🍃🌸 چندساله منتظرم منتظر آمدن یه کوچولوی سالم و صالح که دل من و همسرم شاد بشه🥲  برای حاجتم یک صلوات می فرستید؟  ❤😍 اگر محبت کردیو و فرستادید خبرم کنید که منم ۳ تا براتون صلوات بفرستم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🪴🪴یاضامن آهو یا امام رضا ع عاشقتم❤❤❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بنظرم اگ کسی گفت باید بگید من با خانواده زندگی میکنم تا کسی دیگ نگه بهتون 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2802

تو خودت چاره تو می‌دونی از همه هم بهتر می‌دونی چون خودتون مردا جنس همو خوب می‌شناسیم.. ولی چرا اینجا میای مطرح میکنی ..نیتت  چیه... دنبال چی هستی الله اعلم..

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
اولا چرا با همچین بی شرف هایی دوستی ؟

خب بعضیاشون همکارن

بعضیاشون تو دانشگاه یا خدمت دوست شدیم

بعضیاشونم فامیل مثل پسرعموم

باور کن با کل دنیا باید قطع رابطه کنم اخه ادم متاهل هم که با ادم مجرد رفت و امد نمیکنه یا دیگه ازین به بعد به هیچ احد و ناسی نمیگم خونه مجردی دارم

یعنی از هر ده نفر نه نفر به خاطر همین موضوع میخات باهات دوست بشن

اخه میگم نه هزار تا دلیل میارن شما هنوز پسرا رو نشناختین چقدر سیریشن 

پسر و دختر نداره هر دو قشر آدم سیریش هست دعوا راه بنداز تهدید کن جدی باش بگو نمیدم خونه خودمه و به شماها نمیدم اصرار زیادم مساوی زنگ زدن به پلیس

هیچکس لیاقت اشکای تورو نداره،کسی هم که داره طاقت دیدنشونو نداره🤍
خب بعضیاشون همکارن بعضیاشون تو دانشگاه یا خدمت دوست شدیم بعضیاشونم فامیل مثل پسرعموم باور کن با ک ...

اره بگو زنم رفته مسافرت دوس نداره کسی بیاد تو خونش 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
تو خودت چاره تو می‌دونی از همه هم بهتر می‌دونی چون خودتون مردا جنس همو خوب می‌شناسیم.. ولی چرا اینجا ...

من اگه چاره میدونستم هیچوقت نمیومدم اینجا بپرسم شما خودتو بزاری جای من وقتی یه همکار یا فامیل یا دوست ازت درخواستی میکنه اگه بهش جواب منفی بدی بالاخره یه جا کارت بهش گیر میفته پس راحت نمیشه نه گفت علی الخصوص که من خجالتی هستم و نه گفتن برام سخته

ولی واقعا متاسفم برای طرز فکرت که همه رو به یه چشم میبینی البته هنوز تو ایران فرهنگ این چیزا جا نیفتاده که بدونن چطور رفتار کنن

بدی فضای مجازی اینه که چون شناختی بهت ندارن خیلی راحت قضاوتت میکنن اگه شما هم منو قضاوت کردی واگذرات میکنم به خدا. چون من واقعا هیچ قصد و نیتی بدی از ایجاد این تایپک نداشتم . شکر خدا این چند سال هم سالم زندگی کردم و اگه دنبال این داستان ها بودم تو کوچه و خیابان میرفتم دنبالش خیلی راحت تر گیر میومد تا تو فضای مجازی 

ولی اینم بدون انقدر همسایه ها منو قبول دارن که خداشاهده همسایمون میگفت اگه سنت به دخترم میخورد میدادم بهت بعد شما اینجا خیلی راحت بدون هیچ شناختی میای نظر میدی و دید همه رو نسبت به ادم خراب میکنی