2777
2789

حاجتتون رو هرچن تاشو بتونم تو جمکران میخونم

و یه نذری کردم ۴۰ روز ختم قران داریم تو هر بار هر چن تاتونو میخونم 

برای بقیه هم هرچن نفر که بتونم نمازو زیارت عاشورا 

برای هرکس هم که بازدید کرده باشه صلوات میفرستم فقط برای سلامتی عزیز من دعا کنید❤️

LOST IN THE OCEAN OF DARKNESS 🌊

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

سلام دوست عزی لطفاااا دعا کنین خوب خوب شم برای سلامتیم دعا کنین رفتم سونو بگه خوب خوب شدم منم دعاتون میکنم ممنون میشم هر کی میبینه پستم رو برای سلامیتم به صلوات بفرسته در ثواب آقا امام زمان (عج)

وای خدا باورم نمیشه 

خواهش میکنم برای من دعا کن خیلی دارم اذیت میشم 

امسال کنکور دارم خیلی تلاش کردم ولی اصلا نتیجه نمیبینم 

برام دعا کن نتیجه خوبی بگیرم و دانشگاهی که میخوام بیارم

برای کارم . مهدیه هستم ممنونم ازت خوب من❤️❤️ انشالله بهترین ها برای خودت و خانوادت

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...

خوشبحالت قبول باشه میشه برا مامانم دعا کنی ک به هرچی ک تو دلش هس برسه برای خودمم قبولی تو امتحانام و شروع کاری ک بهش علاقه دارم اسمم حدیثه

زندگی کوتاهتر از اونیکه بخوای ب اتفاقای گذشته فکر کنی پس حذف کن خاطرات گذشته رو بساز زندگی و آینده رو دوباره جوونه بزن پیشرفت کن موفق شو تو لایق بهترینایی💖
2801