2733
عنوان

با نامزدم بهم زدم دعوا کردیم نمی‌دونم چی راه درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 55 پست
بخدا من اصن متعجب شدم اخه بچه این چ حرفی بود بعد زنداداشم گفته بود بدوون سانسور بگو اونم گفته نمیشه ...

اینی که تو میخوای زندگی و آیندتو باهاش بسازی یه پسر بچست هنوز مرد نشده 

من از اون زن داداشه ام متعجبم که بیشتر پر و بال داده و واقعا نمیتونم راجع بهش فکر خوب بکنم یعنی چی بدون سانسور بگو بلخره نامزدت بهش نامحرمه اگه چیز بدی جوابشو میداد و تعریف میکرد زن داداشه چه واکنشی میخواست نشون بده

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینی که تو میخوای زندگی و آیندتو باهاش بسازی یه پسر بچست هنوز مرد نشده  من از اون زن داداشه ام ...

😑چدونم والا حالا بش گفتم گفت من منظورم لب بود بعدم زن داداشم زنگ زد بش گفتم فقط یه لب بود و دستمو گذاشتم دور گردنش اخه لب ما کجا گرفتیم جوگیر 

اینی که تو میخوای زندگی و آیندتو باهاش بسازی یه پسر بچست هنوز مرد نشده  من از اون زن داداشه ام ...

انگار زن داداشه یکم مشکل داره، توام همین فکرو میکنی؟

آیینه ام به زنگار ها نگو🪞تغییر خود به خود اتفاق نمیفته 🆙عاشق آسمون🌌 پیرو مسیر عشق🫀 و خدایی که کافیست💎
😑چدونم والا حالا بش گفتم گفت من منظورم لب بود بعدم زن داداشم زنگ زد بش گفتم فقط یه لب بود و دستمو گ ...

مراقب باش

آیینه ام به زنگار ها نگو🪞تغییر خود به خود اتفاق نمیفته 🆙عاشق آسمون🌌 پیرو مسیر عشق🫀 و خدایی که کافیست💎

ولش کن این عتیقه رو

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗

زنداداشه خودش چهار ماهه عقده بچه سالم هست ۱۷ من میزارم رو حساب بچگی ولی واقعا یه گوش زد باید بهش بدن بعدم گفته بود فلانی از چه شهریه اینم گفته بود از خوزستان عروسشون گفته  بود اه از خوزستان خوشم نمیاد مردمش خوب نیستن😐

استاتر ببخش من یه سوال دارم دوستان کسی از هم ستر چیزی میدونه

یه بازیه سکه باید جمع کنی بعد پول میده من خودم فعلا ۵ میل سکه جمع کردم تا ببینم راسته یا ن بازیشم تو تلگرامه

بله متاسفانه پسر هنوز خیلی بچست ولی زنداداشه هم نرمال نیست خودمون زنیم بلخره هیچوقت همچین سوالایی از یه مرد نمیکنیم نمیگم قصد خاصی داره ولی رفتارش نرمالم نیست حالا شاید اونم بچست عقلش نمیرسه یا هرچی بهرحال من باشم وارد همچین خانواده ای نمیشم

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بازیه سکه باید جمع کنی بعد پول میده من خودم فعلا ۵ میل سکه جمع کردم تا ببینم راسته یا ن بازیشم تو ...

اینارو تا اینجا می‌دونه این که میگن نیاز نیس هرروز کلیک کنی کارت میخوری سکت زیاد میشه چطوریه

2706