2733
عنوان

یا جواد الائمه ادرکنی 🤲🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 98 پست
ممنونم عزیزم بله خیلی به هم خورده بازم یک هفته پاک بودم دوباره پریود شدمکه رفتم دکتر سونو که معلوم ش ...

انشالله برطرف میشه عزیزم من اینبار که پریود شدم حجم زیادی نداشت برخلاف همیشه اما تا ۱۲ روز لکه بینی داشتم باز امروز که روز ۱۶ هست خون قرمز دارم از لکه بینی بیشتره نمیدونم چرا😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله برطرف میشه عزیزم من اینبار که پریود شدم حجم زیادی نداشت برخلاف همیشه اما تا ۱۲ روز لکه بینی ...

اولین باره ؟ اصلا نگران نباش عزیزم فقط برو دکتر زنان اولش بهت قرص میده تا خونریزی و لکه بینی بند بیاد بعد هم سونو می‌نویسه و آزمایش اگر لازم باشه 

که اگر کیست باشه دارو میده برطرف بشه 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
شما تاریخ شروع پریود هم بهم خورده ؟؟ینی نمیدونین قراره کی بشین؟

آره عزیزم کلا به هم خورده دیگه

الان همش دارم پریود میشم تند تند که به خاطر کیسته متاسفانه یعنی مثلا پاک میشم دوباره یک هفته ده روز بعدش دوباره پریود میشم 🥺

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
اگه کیست نباشه چی؟؟؟😭

چرا احتمال خیلی زیاااااد کیسته عزیزم 

آنقدر ناراحت نباش خواهر گلم چیزی نیست 

اصلا نباید استرس داشته باشی برات خوب نیست 

ان شاالله که خیلی زود با دارو خوب میشی بهت قول میدم 

چرا احتمال خیلی زیاااااد کیسته عزیزم آنقدر ناراحت نباش خواهر گلم چیزی نیست اصلا نباید استرس داشته با ...

آخه من حتی یک هفته هم پاک نبودم انگار ادامه پریودمه فقط دو روز پاک بودم 😭

باید برای نماز غسل استحاضه کنیم ؟؟🥺

بله برای نماز اگر ده روز بیشتر شده لکه بینی داری باید غسل استحاضه کنی اگر مقدارش زیاد یا متوسطه اما اگر کم باشه یعنی قلیله و نیازی به غسل نیست فقط باید لباسن رو عوض کنی وضو بگیری

آخه من حتی یک هفته هم پاک نبودم انگار ادامه پریودمه فقط دو روز پاک بودم 😭

خب دیگه همین پریودت به هم ریخته چیزی نیست نگران نباش اصلا 

منم یادمه اولین بار چقدر ناراحت بودم اسم میریختم ولی بعداً که دکتر رفتم معلوم شد دیدم چقدر الکی میترسیدم 

2706