2733
عنوان

طلسم هم ستر

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خدا شفا بده عقل که نباشه ها جان در عذابه اخه اگه با زدن روگشی میشد پول دربیاری د ...

سلام خدا قوت.عزیزم برام سواله این بازی پول بده کس این بازی ساخته به نفع خودش این کار می کنه کی می یاد به راحتی به کسی پول بده اونم با بازی کردن

تا حالا وارد ربات هم ستر شدی .بخدا که یه چیزی شنیدین حتی نمی‌دونید چیه 

بله عزیزم اتفاقاً پیگیر نات کوین هم بودم ولی گفتم الکیه ولی واقعی شد 😀😀 ، الان حدس میزنم همس#تر لیست نشه ، چون تعداد کاربرا زیاد شده

حالا همه را ول کردی چسبیدی یه خرابی گوشی ایشالله که پولدار بشید کورشه هرکی نتونه ببینه ولی عمر ...

جوری میگن وقت تلف کردن انگار قلبن همه اورانیوم غنی میکردن ،بعدشم بازی هم ستر اصلا نیاز ب زدن نداره خود بخود خودش برات بالا میره هیچ وقتی هم لازم نیست پاش بزاری 

حالا همه را ول کردی چسبیدی یه خرابی گوشی ایشالله که پولدار بشید کورشه هرکی نتونه ببینه ولی عمر ...

والا خام نیستیم اما امیدی نیست ازصلح تا شب میدوییم آخرشم پول میشه برا صاحب خونه ها .در صد خیلی کمی با استعداد به جایی میرسن اکثرا بالای پولدار دارن .من خودم منشیم 35سالمه دکتر به این خوبی تو‌عمرم ندیدم اما بنده خدا یه کارایی می‌کنه که اگه از کسی میشنیدم محال بود باور کنم شعار رو بزارین کنار حتی دکتر بودن حتی از نوع خوبشم تو این مملکت داره تباه میشه

نات کویین لیست شد بعدم موقته داعم نیست که کارمون رو تعطیل کنیم

🤣🤣🤣🤣

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2706