2777
2789
عنوان

چرا خدا همه چیو به یک نفر میده

265 بازدید | 54 پست

یک دختر رو دیدم به چه زیبایی ، سفید ، قدبلند ، موهای بلند و پرپشت ، رشته تحصیلی خوب ، نامزد کرده سر و سامون گرفته با کسی که دوس داره

خلاصه همه چی تموم

حالا منو تضاد همه این ها تصور کنین قد کوتاه چاق و زشت و سبزه ، کنکور و نهاییم خراب کردم ، هیچکسیم منو‌نمیپسنده ک بخواد باهام ازدواج کنه موهای کم پشت و پشمای زیاد و ترک های پوستی💔از افسردگی و اظطراب منزوی شدم ناخنامو میکنم

ینی داغونم داغون

۱۸ سالمه💔حالم خیلی بده

خستم .

ولی این همچیز نیست 

فقط 41 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار کاربری دست دو نفره ❌️دست دو شخصیتم هست ✅️ دست چند نفره❌️ لطفا به دروغ هایی که میبافم گیر ندید ✅️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی این همچیز نیست 

همه چیزه

پس همه چیز چیه؟

تازه یادم رفت بگم چه خانواده پولدار و خوبی داره

باباش ماشینشو میده دستش

از نظر شما همه چیز چیه بگو بگم داره یا نه

خستم .
2802

موهات کمه پشمات زیاد؟ 

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨

ظاهر قضیه اینه ولی میبینی اخلاق خیلی زشت و بی منطقی داره ولی در عوض تو اخلاق خیلی عالی و خو بی داری 

خدا همه چیز رو به همه یه جا نمیده وقتی یه چیزی داد یه چیز دیگه رو میگیره

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
سوال م من هست  من دور برم زیاد دیدم ، همچی بهش داده ،  خوشبخت ، خوشبخت .... خدا خیلی بی ...

خدا شاهده حسادت نمیکنم

حسرت میخورم چرا من نه 

چرا من حداقل فقظ موهام پرپشت و بلند نیست؟ یا فقط قدم ی ذره بلند نیس

یا یه خانواده بافرهنگ ندارم

خستم .
راستش من برعکس شما مدام حال روحی خودمو با حال روحی دیگران مقایسه میکنم راستش نمیگم قیافه مهم نیست خی ...

حال روحیمم بااین چیزایی که گفتم مشخص شد فک کنم

خستم .

کسی که تو رو دوست داشته باشه به این چیزا توجه نمیکنه ترک پوستی و اینا جان مادرت با کسی اشنا شدی نگی من ترک پوستی دارم خجالت میکشم همه چیو عادی جلوه بده بگو ترک پوستی طبیعیه همه دارن 

علت اینکه کسی سمت شما نمیاد بخاطر اعتماد به نفس شما هست نه چیزای ظاهری شما اگر خودت خودت رو بپذیری و دوست داشته باشی ادمای زیادی رو جذب خودت میکنی 

و در آخر لیزر و باشگاه رو بهت پیشنهاد میدم 

2801