2777
2789

حتی تو حیاط هم نبرم یه آدامس هم براش نمیخرم 

دیگه نه پولم رو نه وقتم هدر این بچه نمیدم 

باباش شغلش یجوره که ممکن ده روز ده روز خونه نباش

بغد من احمق من نفهم من خل وضع امروز خونه بازی فردا پارک پس فردا پارک آبی  این خوراکی بخر اونو آسباب بازی بخر ببرش دوچرخه سواری فلان بهمان که تنهایی بهش سخت نگذره 

بعد امشب بردمش خونه مادر شوهرم اینا حتی یک کلام نگفت من فلان جا رفتم هی بچه های دیگه از اینو اونو میگفتن این هیچی

یعنی خاک تو سر من 

همین پارک آبی رو اون بچه رنگش رو ندیدن بعد همین امروز رفته ها انگار نه انگار یک کلام بگه  اصلا انگار جایی نمیره تو خونه حبسه فقط بقیه نگفتن آخی 

مادرشوهرمم گفت بابات بیاد حالا 

یعنی خاک تو سر من انقدر ناراحت شدم از این رفتار بچم که حتی دیگه نتونستم بگم بردمش اینور اونور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

😐

خب خودت میگفتی اینجا بردمش اونجا بردمش الان روش نمیشه بگه مثلا

بچه س دیگه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
خب برا بچه خودت بردی اگه دوست داری مادر شوهرت بدونه عکساشو هر روز براش بفرست

اره برا بچه خودم بردم ولی میگم لابد هیچ کیفیی نکرده که حتی یک کلام بگه فلانی من فلانجا رفتم دفعه دیگه باهم بریم 

افرین به بچت انقد متین رفتار کرده 

تامینه که نیاز نیست بگه

نزدیک پریودی حساس شدی

شما مادری رو در حد کمال انجام میدی همینجورم ادامه بده

بچتم قطعا سنش بالاتر بره قدردان خواهد بود

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

یعنی چی....

بچه رو واسه خودش و روحیه ش میبری یا واسه اینکه برااینواون تعریف کنه؟؟؟!!عجب حرفایی میزنیدا 

تعریف نکردکه نکرد فدا سرش قرارنیس هراتفاقی رو بیادبراهمه تعریف کنه اتفاقا من خیلی خوشحالترمیشم هیچ حرفی رو جلو بقیه بروز نده بقیه آمار رفت وآمدوکارامونو نداشته باشه.شمااگه خیلی واست مهمه بجای بچه‌ت خودت شروع کن تعریف کن برابقیه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره برا بچه خودم بردم ولی میگم لابد هیچ کیفیی نکرده که حتی یک کلام بگه فلانی من فلانجا رفتم دفعه دیگ ...

چرا کیف نکنه

الان نتیجشو نبینی 

بعدا میبینی ک بچن از لحاظ روانی سالمه

گر آرزوی وصلش پیرم کند مکن عیب   عیب است از جوانی کاین آرزو ندارد  
اره برا بچه خودم بردم ولی میگم لابد هیچ کیفیی نکرده که حتی یک کلام بگه فلانی من فلانجا رفتم دفعه دیگ ...

وااااا چون چیزی نگفته داری اینجوری میگه اگه واقعا برایش  ک بهش خوشبگذره دنبال این حرفام نباش

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
اتفاقا بچت چشم و دل سیره و مثل بچه های اونا عقده ای نیست که فقط یه بار برن  اگه دوست داری تعری ...

دلم گرفته 

آخه هی به اونا میگفت منم بببرین جنگل اما لام تا کام حرف از اینجا ها که من تنهایی بردمش نزد 

اصلا یجوری رفتار کرد که هیچ جا نرفته